Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmös lányoknak/hölgyeknek...

Műkörmös lányoknak/hölgyeknek mennyire volt nehéz, illetve mennyi ideig tartott és mennyire sikerült megszokni a műkörmöt?

Figyelt kérdés
Elsősorban aktiv életvitelt folytatókhoz intézem a kérdésemet. Zavar-e a műköröm sportolásnál, főzésnél, kiseb barkácsolási feladatoknál, állatokkal való foglalkozásnál és tisztálkodásnál (popsitörlés?)?

2020. jún. 11. 12:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Illetve csecsemőkorúak anyukái, ti hogyan boldogultok?
2020. jún. 11. 12:19
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Engem nem zavarnak, pedig rendszeresen sziklát mászom, futok, úszok, küzdősportra járok (krawmaga), általában a házimunkák "undibb" részét (mosogatás, wc pucolás, lefolyó tisztítás) én vegzem egyszóval elég aktív életet elek, de még sosem ért "műköröm-baleset". Tisztálkodásnál végképp nem zavar, ugyan úgy meg lehet fogni a wc papírt és semmi sem lesz "koszos".

Mondjuk a babapopsi törles esetében nem tudok nyilatkozni, nincs gyerekem. De az biztos, hogy nem mernek ugyan ilyen hosszú körmökkel babázni, mert néha azért előfordul, hogy belekapok valamibe.

2020. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Milyen hosszúak neked?
2020. jún. 11. 12:38
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
L-es és M-es közt szoktam váltogatni, de többnyire L-es.
2020. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tőled függ. Én pl. tudom magamról, hogy bena vagyok, és állandóan sima körömmel is körmös baleseteim vannak, szóval nálam pl. nem lehetne megszokás kérdése, mert 25 év után is, pl. tegnap kiszedtem a frissen mosott ruhakat a gépből, és ahogy még akartam fogni, konkrétan visszahajlitottam teljesen a kormomet. Pedig még csak hosszú se volt :'D. Vagy pl. Párszor volt mükörmöm, akkor meg egy este veletlen úgy sikerült hozzaernem egy butorhoz, hogy beletört a husomba. Ma se tudom elkepzelni, hogy ezt hogy csináltam. Szóval, ha tudod magadról hogy hajlamos vagy ilyesmire, akkor inkább hagyd ezt a témát a saját erdekedben :D.
2020. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem szokott bajom lenni vele, ami zavaró tud lenni az a kő úgyhogy azt nem szoktam bele rakatni.



#5 nee 😂

2020. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2-es milyen régóta hordasz műkörmöt? Hány hét/hónap volt a leghosszabb idő, amikor folyamatosan rajtad volt a köröm?
2020. jún. 11. 16:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
5 éve hordok es azóta mindig van rajtam (havonta szoktam tölteni vagy újra építeni) évi 3 hetet leszámítva, mert a párom anyja megvet monden ilyesmit, úgyhogy karácsonykor, a szülinapján es a parom szülinapján köröm nélkül szoktam lenni. És azokon az alkalmakon is úgy érzem magam mintha pucér lennék, már úgy megszoktam, hogy van rajtam. :D
2020. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként küzdősportban még jól is jöhet.
2020. jún. 11. 17:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot nem tudtam megszokni, az az aprópénz felvétele😊

M-L körmökkel vezettem a háztartást, láttam el a gyerekeket, tavaly nyáron szedettem le az utolsó karmokat.

Talán annyi a másabb, hogy ezerszer jobban figyelek a köröm alatti tisztításra, ha van műköröm.

2020. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!