Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnám ezt hirdetni ?...

Hol tudnám ezt hirdetni ? (Ingyen hajvágás hölgyeknek)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az lenne a lényeg hogy régóta vonz női hajak vágása. És szerencsémre már volt hozzá szerencsém és sokan meg dicsérték a munkám. Nincs semmilyen fodrász képesítésem és nem is magyon szeretnék. És az lenne a kérdés hogy hol tudnám meg hirdetni esetleges kuncsaftokért. Természetesen ingyen csinálnám. Vagy bizonyos esetekben akár fizetnék is érte. Köszönöm a válaszokat előre.



2020. máj. 17. 21:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Engem érdekelne!
2020. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
Börtönben. Oda való vagy. És jó lenne, ha a borotválós meg vágós kérdéseid abba hagynád itt a gyakorin, vagy dutyiba kerülsz.
2020. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%

2-es válaszoló!

Cenzúra vagy, vagy csak szimplán ítélkező? Esetleg mindkettő? Miért vált ki belőled indulatot egy kérdés? Veled van valami pszichés baj!

Másrészt nem megtévesztésről szólt a kérdés, miért is kerülne ezért bárki sittre???

2020. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
90%
Facebookon hirdesd meg egy csoportban,esetleg csatolj pár képet hozzá a munkádról és biztos sok jelentkező lenne rá, vagy akár vedd fel egy családok átmeneti otthonával a kapcsolatot,ott biztosan nem mindenkinek telik fodrászra...
2020. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is a munkáid fotoival próbálkozz, mert igy benne van a pakliban a hatás, hogy csak nyirbáló fétised van, és durva "csonkitásokat" végzel.
2020. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Kész munkáid fotóival posztolj egyet Facebookon, hogy szívesen levágod a haját bárkinek ingyen, neked ez afféle hobbi.

2. Ha szexuálisan felizgulsz tőle, inkább ne csalogass magadhoz áldozatokat. Senki nem szereti, ha álló szerszámmal vágnak neki hajat, aztán jobbik esetben rá gondolva verik ki utána, rosszabb esetben erőszakoskodnak egy kis "természetbeni fizetségért".

Ha van 0,01% esélye, hogy a "csak egy kicsit ránts rajta párat", "csak vedd be a szádba egy kicsit", "most már tartozol nekem", "nem tudok leállni" mondatok elhagyják a szádat, inkább bele se kezdj, szépen kérlek.

2020. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

6os válaszoló.


Elösször is köszönöm a válaszod. Másodszor csak hobbiként tekintek rá. Nem áll szándékomban sexuális dolgokat belevinni.

2020. jún. 3. 14:04
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Én mennék. Sajnálok több ezret, hogy vágjanak egy egyenest..hosszú, egyenes hajam van, nincs semmi plusz meló vele, fodrászok jól járnak velem
2020. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%
lenne pár tanácsom de mivel ez inkább tűnik valami beteges fétisnek inkább nem írok semmit mert nem akarok embereket veszélybe sodorni. Ha tényleg maga a hajvágás okozna neked örömet úgy gondolom nem agonizálnál a fodrászvizsgán.
2020. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%
Nem szívesen mennék olyan fodrászhoz, aki még nekem fizet a munkájáért ! 😅
2020. aug. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!