Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hétköznapokra lehet így...

Hétköznapokra lehet így sminkelni vagy inkább csak buliba (Lent)?

Figyelt kérdés

[link]


Pontosan megtudom magamnak így csinálni és nagyon jól áll persze műszempillát meg alapozót szájfényt nemszoktam használni. Tudom rengetek lány van aki még ennél is jobban keni magát.. de én nem akarok közéjük tartozni. még annyi hogy a belső szemzugogba nemhuzom ennyire ki.Te hányéves kortól ajánlanád ezt a sminket? Segítene hogyha linkelnél te is képet a napi makeupodról!:)


További szépnapot! Pusza


16/L


2010. júl. 31. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez nem sok, mindennap sminkelhetsz így

én kb szempillaspirált, szemceruzát vagy szemhéjtust használok ennyi, de lehet erősebben fogok sminkelni majd

16L

2010. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem bátran sminkelhetsz így, mert nagyon szép és természetes...ha még természetesebbet szeretnél egyszerűen halványabb feketére fesd a szemeid!
2010. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szemceruza.. nekem ez elég bő ..lehet akár így is: [link]


és így is:

[link]


ceruza viszont óriási a különbség.

Mindenkinek mást jelent a vékony:)

2010. júl. 31. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a szemceruzát vékonyan (nagyon vékonyan... :D) kened fel és aztán satírozod, az egy nagyon szép, viszonylag natúr smink. A füstös sokaknak jól áll, a te korodban is. Én nem sminkelném magam a legelső képen láthatóra hétköznap, nekem is nem is nagyon áll jól.

De az a rettentően vékony és éles szemceruzás smink, amit másodjára sminkeltél, na az nekem túl mesterséges. :) Ugyanaz satírozva egy fokkal jobb és természetesebb szerintem.

De azzal sminkeld magad, ami neked tetszik és persze, ami jól áll. De a nagyon sok sminket nem ajánlom senkinek, akármennyi idős :) 22L

2010. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
mindenképpen csak buliba
2010. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak buliba?:/ sztem azér nemolyan durva ez a szürkés bronzos szemhéjpúder alul és fölül..de kinek mi a sok...
2010. júl. 31. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
akkor miért kérdezed? áhh.. -.-'
2010. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mert..mm. talán más véleményére is kiváncsi vagyok..az előző legalább válaszolt te meg csak Off oltál huhde köszi-.-"
2010. júl. 31. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!