Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú sminkkel...

Milyen márkájú sminkkel dolgoztak ezen a lányon? Főleg szemhéjpor és a szájfény érdekelne?! (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 31. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

"tartalom nem található"

:S

2010. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jah,nem lehet megnézni,

de amúgy szerinted honnan kéne tudnunk h miilyen márkájú a szemfestéke?? -.-'

2010. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet tudni. Legalább is sejteni.

Attól függetlenül hogy nme látom a képet tudok neked ajánlani szeméjport ami olcsó és szerintem nagyon jó vízálló tartós és élént a színe : ez a SHE ez iylen kis köz alakú és 3 vagy 2 szín található benne nekem nagyon bevált szemceruzáknál a feketébe olcsó és tartós az essences szintén vízálló tekerős szemcerka. Színesbe pedig a müllerbe kapsz nagyon jókat azok kicsit drágábbak de nagyon jók és tartósak. Nekem volt egy türkizkék.Annyira vízálló és tartós hogy alig akart lejönni 2 nap után :D abba nagyon bíztam. imádtam.


Remélem segítettem

all the best,

2010. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!