Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Visszataszító a műköröm? Egy...

Visszataszító a műköröm? Egy 16 éves lánynak szerintetek korai? Mű vagy igazi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16L vagyok, 2 hónapja növesztem a körmöm, és belefáradtam, vissza törik, elvékonyodik. Sosem lesz a sajátom szép, egyenletes alakú és hosszúságú. Volt már műkörmöm, egyszer a 8.os ballagásomon. Akkor nem tudtam rá vigyázni mert rágtam, ezért lepotyogott, és sajna kiszerettem belőle. Viszont, most már a sajátomat sem rágom, úgy gondolom megtudnám vigyázni. Tehát mi a véleményetek?

2020. jún. 26. 01:17
A kérdező szavazást indított:
Legyen, nincs azzal semmi baj
Inkább maradjak a természetes körmömnél, mégg ha picik is
67 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem jobban megéri körömerősítő/növesztőt venned.

16l

2020. jún. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Eléggé taszító.
2020. jún. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Nem eszel elég vitamint, azért törik le. Egyél több A vitamint és kalciumot.

A műköröm pedig nem szép.

2020. jún. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy gél lakkos erősítés valami jó nude színnel egyáltalán nem taszító, sőt a legtöbb ember meg sem mondja, hogy nem körömlakk van a körmödön.

Én ezt ajánlom, főleg, ha amúgy szépen nőnek a körmeid.


Pl ilyenre gondolok

[link]


Ez nem igénytelen, 16 évesen pedig nem kell több.

2020. jún. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Nem csak azzal van a baj, hogy nem szép, - lehetetlen így bármit csinálni, akadályoz egy csomó hétköznapi dologban, s mi több, balesetveszélyes is lehet pl. egy testnevelés órán.

Amíg középiskolába jársz, nem javaslom.

Én nem csinálok nagy ügyet abból, hogy soha nem lesznek hosszú körmeim (zongorázom, és a körmöm természetes alakja is inkább gömbölyű, mint hosszúkás). Vigasztal az a tudat, hogy bármikor levághatom és újrafesthetem.

2020. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel 5 éve van és nem akadályoz semmiben sem, pedig nem rövid es eleg aktív életet élek, anno tesi órákon sem okozott gondot.


Ha tetszik, akkor csináltasd meg, ha nem akkor ne. Ne az érdekeljen, hogy a Béluka azt mondta, neki csakis a "természetes" lányok tetszenek. Mellesleg meg lehet azt csinálni úgy is, hogy természetesen nézzen ki, akié nem olyan az nem olyat akart ennyi. Én pl nem szeretem a természetes körmök látványát a kezemen, pedig erős körmeim vannak.

Esetleg gel lakkal próbálkozhatnál, hogy egy kicsit megerősítse a saját körmöd és meg tudd növeszteni.

Meg figyelj a táplálkozásodra is, mert az bnagyban befolyásolja, hogyan nő a körmöd.

2020. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen attól függ, milyen műkörömre gondolsz.

Nekem olyan "műkörmöm" volt sokáig, hogy csak a saját körmömre vékonyan rá volt húzva az építőzselé, és lekenve valami egyszerű géllakkal.

Nem kell 5 cm-s csillámpink hegyes csodékat építeni, és nem lesz benne semmi ízléstelen. Az enyémen nem is látszott hogy mű, csak annyi hatása volt hogy nem szakadt be állandóan a saját körmöm. Semmiben nem akadályozott, hisz nem volt hosszabb mint a sajátom.

2020. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem az szamit, hogy neked mi tetszik. Ha tetszenek a szép és igényes mukormok, akkor csinaltasd meg. Ha jól van megcsinálva és ízléses, akkor egyáltalán nem mu és visszataszító szerintem. Vagy a másik megoldás a gellak lehet.
2020. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha tetszik, akkor lehet, bár szerintem a nagyon hosszú műköröm nem is szép
2020. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem kifejezetten tetszik egy lányon a NEM túl hosszú műköröm
2020. okt. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!