Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A tragus pircingnél eltörhet...

A tragus pircingnél eltörhet a porc azon a részen? És mennyire fáj a tragus szúrás? A helix vagy a tragus fáj jobban? És mennyi a gyógyulási dő átlagban? 18/L

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 13:49
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szia! Nekem van tragus is meg helix is, nekem kb egyformán volt fájdalmas (vagyis egyik sem volt rosszabb, mint másik, mindkettő teljesen kibírható volt), és lassan gyógyult mindkettő. Mivel porcszövet, és nem túl erezett, így nagyon lassan gyógyul, én még hónapok után is éreztem, hogy érzékeny mind a kettőnél pl. azon az oldalon nem tudtam aludni hónapokig, ilyesmi. A tragus kicsit macerásabb volt nekem, az utókezelés tekintetében, ún. vadhús is keletkezett nálam, hiába ápoltam rendesen. Hamar elmúlt amúgy, csak több utókezelést igényelt.
2020. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Szerintem maga a szúrás kibírható, nekem inkább feszítő érzés volt. Utána egy hétig kb. érzékeny volt és úgy egy hónapig nem tudtam rajta aludni. Azóta semmi baja. Helixem nincs de az industrialom sokkal rosszabb volt :D
2020. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Három helixem van, egy tragus. A helixek fájtak jobban. A tragus szúrásában annyi volt a szokatlan, hogy ugye első tragusom volt, és na, másmilyen érzés, mint a helixek szúrása. De a helixet mondanám rosszabbnak. Egyáltalán nem fájt se akkor, se utána. Már aznap tudtam azon az oldalamon aludni. A későbbiekben volt vele problémám, de szerintem az főleg azért, mert a piercinges által berakott piercing kiesett, és azt nem tudtam visszarakni, és ezért csak karikát tudtam berakni, és valószínűleg eléggé felbolygattam a fülemet, még vérzett is. De úgy általánosságban véve a tragusom a legproblémamentesebb piercingem.
2020. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!