Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Szóval megbeszéltem szüleimmel, hogy ha felvesznek a gimibe, lehet helix piercingem. A baj ott kezdődik, hogy én szúratni szeretném, mert utána olvastam és a lövést nagyon nem ajánlják. Viszont, mi csak olyan embert találtunk most, aki lőné. Szerintetek megéri a kockázat?

#piercing #helix #szúrás vagy lövés
2020. máj. 1. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az enyémet lövettem ( helix volt az első piercingem) és nem tudtam hogy szúratni kell, de azóta beszéltem több piercingessel is akik azt mondják, hogy szerintük be kéne a pisztolyt tiltani😂.

Szerintem inkább keress olyat aki szúrja hiszen a helix “porc” piercing és ott sokkal nagyobb baj lehet a lövéssel mint pl egy lobe piercingnél.

2020. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet, hogy csak olyat találtatok? Minden városban van legalább egy-két szalon, ahol rendesen, steril körülmények között tűvel szúrja egy hozzáértő piercer. Ha keresel ilyet, találni is fogsz. Ha nincs a közelben, akkor kérd meg a szüleidet, hogy menjetek el a legközelebbi városba, ahol van. Összeköthetitek sétával, vásárlással, vagy amit szívesen csináltok közösen.

Megéri egy kicsit várni rá, amíg biztonságosan elmehetsz egy profihoz, hiszen évekig fogod viselni, és több hónapnyi kellemetlenségtől kíméled meg magad, ha nem egy kozmetikus lövi pisztollyal.

2020. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Találtunk , csak most zárva van. Azért lenne fontos, hogy hamar legyen , hogy legyen ideje begyógyulni mielőtt újra elkezdek edzeni (úszás).
2020. máj. 5. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elso 1-2 honapban kell csak hanyagolni a szolriumot, medencezest, szauna stb. Utana erheti uszodai viz, de utana le kell fertotleniteni. Ha a begyogyulasra varsz, az beletelhet 1-2 evbe is. Tobb helixem is van, meg azonkivul sok-sok fulbevalo, piercing egyeb helyeken, stb 😊 en is eppen ma voltam szuratni ujabb helixet. Az elozot januar 18.-an szurattam, meg mindig nem jott rendbe 😊

Majd irj hogy hogy sikerult! 😊

22L

2020. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!