Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan ne törjem össze a púdert?

Hogyan ne törjem össze a púdert?

Figyelt kérdés

Lehet hogy fura kérdés, nemrég óta használok csak sminket, nem értek hozzá.

Szóval a problémám, hogy eddig minden púder amit vettem, összetört pár hét után, mikor még alig fogyott belőle.

Nem viszem sehova amúgy, a polcon van, reggelente előveszem, használom, majd visszateszem. Másnap reggelig nincs pakolászva, nem hordom magammal, nem dobálom, semmi ilyesmi.


Van a púdereknek valami speckó tárolásuk, vagy kezelésük, amiről nem tudok? Hogy lehet elkerülni hogy ilyen hamar összetörjön? Mit csinálok rosszul?


2020. júl. 13. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én neszesszerben tartom a többi smink cuccommal de még soha nem tört össze, ha csak nem ejtettem le.

Fogalmam sincs hogy törhet össze csupán attól hogy egy helyben van.

2020. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem jó minőségűt veszel? Nekem nem szoktak összetörni, csak ha leejtem őket.
2020. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alverde púderem van (volt) most, előtte nem emlékszem milyenek voltak... Több ezret nem szánnék rá, akkor inkább nem használok. :)
2020. júl. 13. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem törtek még össze csak úgy a polcon állva soha, pedig már nagyon sokfélét használtam. Ha leejtem, összetörik általában, de csak úgy magától soha. Esetleg nem lehet, hogy nagyon erősen nyomod bele az ecsetet?
2020. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Rimmeles púderem. Már le is ejtettem, meg minden, de maga a púder még nincs eltörve, csak a teteje megrepedve. Pedig szoktam magammal hordani. Viszont van egy Essences púderem, amit egyszer se vittem még sehova, csak a kis sminktároló dobozkámban van. Amikor már kevesebb volt benne, magától összetört, pedig le se ejtettem, se semmi. Szóval na, rendesen meg is lepődtem. Nem minden púder ilyen amúgy, nem muszáj olyan drága púdert venni. Most tapasztalatom nincs ezekkel, de biztos vagyok benne, hogy Rossmannban találsz jó áron púdereket, valami Catricet vagy Lovely-t talán.
2020. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En amilyen szerencsetlen vagyok, leejtem es mindig osszetorom:D.

Ez az en szupererom ✌🏼

2020. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!