Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemceruzát válasszak,...

Milyen szemceruzát válasszak, ha szeretném, hogy sokáig ne kenődjön el és tartós maradjon?

Figyelt kérdés
Már sokfélét kipróbáltam és mindig elkenődik. Egy óra múlva már durván nézek ki. Nem szívesen mondanék le róla, mert egyébkétn szeretem vele kihangsúlyozni a szemem, de elkenődve elég siralmasan fest rajtam bárminemű festék. Tippek, ötletek? Nektek melyik vált be?
2010. aug. 3. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem az a Avonos vált be
2010. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Manhattan X-act eyeliner True black 1010N (átlátszó kupakos)

Az ára sem vészes és nekem egész nap hibátlan.


Ha neked ez se jönne be vegyél egy fekete szemhéjpúdert és egy ecsetet + egy kis víz. Ezt is szoktam használni.

2010. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok .. ja és vízálló:)
2010. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az AVON-os szemceruzától árpás lett a szemem...

Egyébként nekem is ez volt a gondom sokáig, rengeteg féle szeruzát kipróbáltam, aztán végül átálltam a szemhéjtusra. Szerintem szebb az eredmény mint ceruzával, és tutira nem kenődik el, persze tudni kell használni. :) Először nekem sem ment a használata, de idővel nagyon bele lehet jönni. :)

2010. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen a szemtus is jó! nekem kicsit kemény hétköznapokra de egy kis fülpiszkáló segíthet:)
2010. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
AVON! nekem eddig egyedül ez vált be. és egyáltalán nem folyik el
2010. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!