Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használhat már szempillaspirált?

Használhat már szempillaspirált?

Figyelt kérdés

A húgom most lesz 7.es. Még tavaly ki akarta próbálni ez én spirálommal hogy hogy áll neki. Mostanra egész jól spiráloz(de persze nem mindennapra és kb 1-2 rétegben). Leginkább itthonra szokott próbálkozni a sminkeléssel. Igazából én kb ennyi idős koromban kezdtem én is sminkelni de azt azért mert nagyon csúnyának éreztem magam és tényleg elfért rajtam..

A húgom külsejével viszont nincs semmi probléma szóval nem tudom hogy lehetne e neki.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2020. júl. 24. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne használhatna?

Neki is lehet önbizalomhiánya csak nem mutatja ki. És ha jobban érzi úgy magát, és jobban be tud illeszkedni (elvégre korabeliek már biztos, hogy nem csak spirált használnak), akkor miért is ne?

2020. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy használhat. Sokat tud dobni az ember önbizalmán egy szempillaspirál, lehet, hogy szüksége van rá neki is.
2020. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!