Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek soha nem fognak meggyógyu...

Ezek soha nem fognak meggyógyulni teljesen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy conch és egy rook piercingem. A conchot januárban, a rookot kicsivel utána szúrattam. Egy ideig nem volt baj, már azt hittem meggxógyultak, de elkezdett omlani a genny (bocsi). Meg a vér is. A conchnál ilyen dudor is volt mindkét olfalon, hámlott a fülem, brutális volt. Aztán vettem betadine kenőcsöt, mert csupa jót olvastam róla. Megszűntek a dudorok, megszűnt a gennyömleny. Viszont a porc továbbra is nagyon érzékeny, érintésre fáj. Kb egy hónapja kenem a betadine-nal. Kivenni egyiket sem akarom. Várjak még és használjam a jódos krémet vagy cseréltessem ki... Vagy mit tehetnék? A rookkal is ugyanez van, nem csinál semmit csak fáj ha hozzányúlok. Tetran krém és teafa olaj nem váltak be.

2020. júl. 30. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Piercingeket érdemes Octenisepttel kezelni.


A porc nem fog könnyen gyógyulni... Nem rosszból mondom, nekem a fülemben a porc kb 1,5 évig gyógyult. Szintén volt időszak, mikor gennyes volt, aztán elmúlt, fájt sokáig, érzékeny volt mindenre.

Vigyázz rá, kezeld rendszeresen.


Kitartás. :)

2020. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezeljed azokat!
2020. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez normális. Nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm!!! ❤️ ❤️
2020. júl. 30. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtsétek el a mindenféle kencéket, kérlek! Jódozatlan sóból kell fél teáskanállal keverni, két deci meleg, de nem forró vízbe. Vattával kell ezt a keveréket használva lemosni a fület, ügyelve a piercing minden részére. Utána szárazzal át kell törölni. Én is ezt használom napi 2-3x az industrial piercingemre és csodásan gyógyul!!
2020. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!