Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meggyógyul teljesen a végbéltá...

Tomii9654 kérdése:

Meggyógyul teljesen a végbéltályog?

Figyelt kérdés

A páromat tavaly műtötték végbéltályoggal, de azóta is néha napján fáj neki.

Ez meg fog gyógyulni valamikor? Tudunk normális nemi életet élni ezzel a problémával valaha?



2019. szept. 25. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Meggyógyul, igen, bár gyakran hagy forradásokat a bőrön.

Ha szex közben fáj neki, akkor hagyd a fenekét szerintem.

2019. szept. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még nem próbáltuk, mert nem merem.

De nem tudom hogy lehet, hogy még mindig fáj neki.

2019. szept. 25. 11:25
 3/6 anonim válasza:

Ülni tud rendesen? Esetleg nincs diszkomfort érzete? Ha igen, akkor valószínűleg sipoly is kialakulhatott.

Gyógyulás után egy kis lyuk marad vissza, ami néha napján gennyezik. A heges részt, ami azon kívül maradt vissza, ha már idült, bephantennel jól lehet kezelni.

Egyszer elmúlik, ha már nem érez fájdalmat. De inkább megkérdeznék egy proktológust, vagy a kezelő orvosát, hogy mi a szitu ilyen témában.

Én igaz férfi vagyok, egy hete sem műtöttek, 2. műtétemen estem túl de még most is érzékeny, ha nő lennék ilyen esetben kihagynám a dolgot. Jelenleg ülni sem tudok még. Fogalmam sincs 1 év múlva mennyire fog fájni, de remélem egy rossz emlék marad.

2019. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző vagyok, kamillás ülő fürdő egy 10-15 cm meleg vízben gyorsítja a vissza maradt fájdalmakat, illetve a gyógyulást.
2019. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :))))

És mielőbbi jobbulást!

2019. szept. 28. 03:40
 6/6 tappi válasza:
Sziasztok meg gyogyultatok?
2022. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!