Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok segiteni hogyan...

Tudnátok segiteni hogyan lehetek sminkes? 13 éves koromtol imadok sminkelni most 17 vagyok, és imádom, sajnos még profin nem tudok sminkelni inkább haladó vagyok, de szeretnék sokat fejlödni, szakmaként esetleg vagy hogy rakhatom le, és hol érdemes?

Figyelt kérdés

#Sminkesszakma
2020. aug. 4. 17:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Még anyit fűznék hozzá hogy akik sminkesek lettek meglehet ebből jól éllni, amellet hogy szereted a munkád?
2020. aug. 4. 17:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanfolyamon keresztül lehetsz az. Mindig tanulhatsz valami újat szóval. Dominique Robertsben elvegezheted pl ezt a szakmát. Nagyon jól meglehet belőle élni persze ha ügyes vagy és nyilván ha járnak hozzád.
2020. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Kozmetikus végzettség kell hozzá plusz sminkes így tudsz elhelyezkedni vállalkozóként.
2020. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó am hogyan kezdhetnék válalkozásba nem igazán állok jol anyagilag :(.
2020. aug. 4. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kicsit tajekozodj es fejezd be a gimit, utana konnyebben megnyilnak a lehetosegek.
2020. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!