Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak itt piercingesek?

Vannak itt piercingesek?

Figyelt kérdés

Kilyukasztattam a fulemet (helix) es egy evig be volt gyulladva. Masnak is?

Egyebkent a kerdesem az, hogy hogy tisztitjatok? Olyan nehez rarakni a gömböt a vegere hogy szerintem vagy 1 orat szenvedek vele de minden nap ki szoktam venni mert takaritom. Akinek vagy 10 piercingje van, mondjuk a fulebe 5 a szajan, a nyelven, a szemoldoken, a koldokebe, stb stb, azok minden nap egyesevel kiszedik mindet es orakat baszakszanak a visszarakasaval? Vagy ti nem takaritjatok minden nap? Akkor milyen gyakran? Nem lesz ful/borszag?

Illetve a fultagitosokhoz is szolnek, az egyszerubb dolog. En szappannal mosom mar 5 eve be is valt, egy napig birja, de nincs valami ami elveszi a fulszagot mindjuk 2 napra? :D



#PC #piercing #büdösség #Nehezvisszarakni
2020. aug. 15. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fültágítóm van meg fülbevalóim mellette. Nagyritka ha kiveszem mindet megtakarítani 😂 2 hetente 1x ha max rászánom magam de akkor kiszedek mindent és átmosom szappanos vízzel. Vagy ha már ugye nagyon érzem a fül szagot 😂 felesleges mindennap mosni mert ki is sebesedhet. Egyébként meg nekem karika volt fent de volt hogy még 3 év után is begyulladt úgyhogy ki kellett vennem sajnos
2020. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor talpas ékszer volt a helixeimben én is szenvedtem a takarításával, de kicseréltem minden fülpiercingemet karikára, sokkal egyszerűbb tisztítani. Ki se kell venni, csak zuhany alatt jól átöblítem meg megforgatom a karikát, hogy tuti mindenhol tiszta legyen és kész is. Időnként Octenisepttel szoktam még fújkálni, de ennyi kb.
2020. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Szúrták vagy géppel lőtték a helix piercingedet? Lőni nem szabadna,roncsolja a porcot. 1 évig volt begyulladva? Ha fújtad Octenisepttel akkor nem szabadott volna begyulladnia (Márpedig azt kellett volna naponta többször ráfújni amíg friss volt,mert az egy fertőtlenítő szer.) Ugye amíg friss volt nem vetted ki minden nap? Nem szabadna. Egyszerűen töröld körbe a piercinget fertőtlenítőszeres fültisztítópálcikával minden tisztításkor. Ha elmúlt a gyógyulási fázis akkor sem kell mindíg kivenni. Bár ezt egy felelős piercer is el kellett volna hogy mondja 🤦.
2020. aug. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2020. aug. 16. 09:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a baromsagot

Dehogy szedem ki oket naponta jezusom

2020. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát értem én hogy te nem...de akkor biztos nagyon büdi a füled..
2020. aug. 16. 12:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy büdös a füle! Lehet normálisan tisztítani a piercingeket kivétel nélkül is. Nem is tudom miből gondoltad hogy minden nap ki kell őket szedni 😄.
2020. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Igyekszem. Köszönöm :D
2020. aug. 16. 12:30
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Any@d a budos maximum de az én fülem biztos nem 😉🖕
2020. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben, jelentettem is ezt a kommentet
2020. aug. 17. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!