Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkát ajánlotok...

Milyen márkát ajánlotok körmözéshez otthonra kezdőknek?

Figyelt kérdés
Pár éve építgetek itthon körmöt porcelánból (csak magamnak), több márkát is kipróbáltam, volt amit több, volt amit kevesebb sikerrel. Hallottam például, hogy a Crystal Nails nem egy megbízható márka, bár én használom pár terméküket és nem volt okom panaszra, de nem is vagyok képzett, hogy ezt szakszerűen nézzem.

2020. aug. 22. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A moyra szerintem nagyon jó és a pearl is. Sokan azt mondják minőségre van olyan jó mint a crystal és olcsobb is.
2020. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Porcelánból én már használtam a Nizza porokat és teljesen jók voltak azok is. Nekem ugyan ugy birta ezzel is mint amikor crystalos termekekkel csinálom :D
2020. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pearlnails,Essaco(kínais),Moyra,Perfect Nails

Ezek szuperek!

2022. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!