Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, miért állítjátok ezt ha...

Fiúk, miért állítjátok ezt ha a gyakorlatban nem így cselekedtek?

Figyelt kérdés

A környezetemben minden fiú azt mondja a lányok smink nélkül sokkal szebbek. De gyakorlatban ha valaki smink nélkül megy máris lemondanak róla mert nem elég szép, igényes.

Meg a tipikus “természetes szépség” mikor egy egy lány majd 1 órát ül a sminkasztalnál egy no makeup makeup ért.

Félreértés ne essék. Én az átlagos, minimál sminkelő lányok közé tartozom( BBkrém, kis kontúr, pirosító és spiráll, alkalmanként tus).

A minap mondta nekem egy srac ujra h mennyivel szebbek vagyunk sminkek nelkul. De valahogy en ezt nem tudom elhinni. Kicsit pattanasos a borom, smink nelkul latszik de keves sminkkel is gyonyoruen el tudom fedni.

Most kicsit ugy erzem magam mint aki megrekedt a ket vilag kozott.


Felreertes ne essek. Eddig azert sminkeltem mert en igy jol ereztem magam a boromben, mert evekkel ezelott sok bantast kaptam az arcborom miatt. Most pedig fontolom a tenyleges no makeuo ot.


Nektek errol az egesz temarol mi a velemenyetek?


Elore is koszonom az ertelmes valaszokat!

17/L



2020. szept. 7. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

"Félreértés ne essék. Én az átlagos, minimál sminkelő lányok közé tartozom( BBkrém, kis kontúr, pirosító és spiráll, alkalmanként tus)."


Egy átlag férfi azt se tudja, mik ezek...

2020. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítom, hogy a nők sokkal szebbek smink nélkül, de azt igen, hogy helyén kellene kezelni a dolgot. Akin minden egyes nap vastag réteg van, az számomra inkább ellenszenves, mert nem természetes. A hétköznapokban nem igénylem nőkön a sminket, vagy csak egészen kis mértékben. Különleges alkalmakkor lehet picit több. Ahogy az ember más ruhát vesz fel, úgy lehet az arca és a frizurája is más.
2020. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok valami reprezentatív egyedül a magam személyével, de tényleg halvány fogalmam sincs, amiről az #1 beszél.
2020. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan nők a lrgszebbek akiken nem látjuk a sminket, de van rajtuk.
2020. szept. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Imádom hogy mindenből melo drámát csinálunk, ahogy jol érzed magad a börödben, ahogy csinosnak szépnek nőiesnek érzed igazán magad akár egy kis sminkel, erősebb sminkel, vagy abszolut smink nélkül, úgy csináld ne a fiuk tetszése miatt, ha egy fiu szeretni fog akkor ugyis mindegy neki hogy vannak pattanásaid meg ilyen olyan dolgok a testeden. Igen a fiuk sok mindent mondanak, hogy a lanyok szebbek smink nelkul megis egy szep sminkre azt mondjak wow de szep arcod van, ők csak az végerednény összhatásra mondanak a-at vagy b-ét 80% azt se tudja mi mire valo a sminkben meg hogy egy korrektoral milyen kis különbséget lehet elérni ők nem aprólékosak mint a lányok nem hiába különbözünk.
2020. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, a no-makeup sminkről a fiúk nem tudják hogy smink, azt hiszik így néznek ki a nők smink nélkül, míg a vakolatot kiszúrja az ember mert ordít róla hogy az.

Ez ugyanaz mint mikor valaki azt mondja a tetovált szemöldök ocsmány, mert ami tetovált de élethű munka, arról nem tudja hogy tetoválva van így nem számolja bele a "kutatásba", csak azokat amikről ordít hogy azok..

2020. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

Mert biztos a ragyák miatt elmegy a kedved magadtól és ez az arcodon is látszik, ha kimész az utcára 🤷‍♂️

Nem kéne heti 6x zabálni a mekiben és talán még a kenceficékre is maradna

2020. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A mai világban már semmi sem olyan mint amilyennek elképzeljük vagy gondoljuk , néhány férfi latt egy csinos lányt egy képen szép sminkben aztán személyesen nem ugyanazt kapják vissza mert valljuk be néhány lány elég sok effekteket használ és teljesen máshogy néz ki
2020. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!