Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti megengednétek 16 éves...

Ti megengednétek 16 éves lányotoknak, hogy ilyen jellegű "fülpiercinget" (gyakorlatilag fülbevalót) szúrasson?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 9. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Még össze is forrhat, a haja is tudja takarni. Semmi hátránya nem lesz belőle az életben :)
2019. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%
Igen. Utána pedig felakasztanám magam a padláson, hogy ilyen hülyét neveltem.
2019. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Majd kinövi, ha pedig nem akkor mindegy, hogy most vagy később csináltat ilyet ha ez tetszik neki.
2019. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Ezt konkrétan nem. Legalább valami szépet nézzen.

Meg engedném, csak tényleg valami szépet nézzen. Volt osztálytársamnak volt hasonló, neki ha jól emlékszem 7 lyuk volt már a fülébe. Mindegyik egy nagyon ízléses darab megjelenésre pedig szolíd volt, kicsit furcsáltam is, mert ugye ez egy kicsit vad dolog pláne meg 7 soknak is tűnik, de még is jól állt neki és szép is volt. Vannak ennél durvább dolgok is, ha egy ilyet szeretne csinálja.

2019. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ennyi idős koromban.

Semmi extra nincs vele. És nem hinném hogy olyan polgárpukkasztó lenne. Ha megunja , kiveszi a fülbevalót és ennyi, összeforr.

Én azzal az indokkal csinàltattam hogy nem maradandó mint a tetoválás. :)

2019. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten ez a fajta fulbevalo tetszik, csak ilyen jellegu piercing, a porcba. Szebbet valasztanek.
2019. jan. 10. 00:07
 7/11 anonim válasza:
100%
Én mindenképp. Nekem több is van (3db egymás mellett a fül porcban, 1 a nyelvemben, 1 a szám felet). Megengedném neki, mert ez a fül piercing pl. nem a legdurvább, kis köves fehér ékszerrel nagyon ízléses és kultúrált. Semmi “durva” nincs benne szerintem. Viszont ha megengeded neki, üzenem, véleményem szerint a porcban a legrosszabb a piercing, nagyon sokáig tart a gyógyulása és ennek a szúrása fáj a legjobban az én tapasztalataim alapján (a fül, nyelv, ajak és egy felszíni piercing után mondom ezt..).
2019. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Az arcon lévő piercingekkel is csak azért kérném hogy várjon, mert nem tudni még hova veti az élet. 18 évesen ha már tudja hogy kreatív szakmája lesz vagy olyan helyen fog élni ahol nem néznek csúnyán egy piercing-helyre az arcán, akkor addig lyuggathatja magát felőlem amíg akarja.

Fülben viszont ma már mindenhol elfogadott hogy több fülbevaló vagy azok helye legyen, így ez ellen semmi kifogásom nem lenne.

Az hogy nekem konkrétan ez vagy az az elhelyezés nem annyira tetszik tökmindegy, nem belém akarja szúrni.

2019. jan. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

nekem megengedték a piercingeket (meg a tetoválásokat is ), ha megunná ki is tudja venni

17/L

2019. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Anno anyámnak is több fülbevalója volt, mára megunta és kiszedte, a nyomát csak az látja aki nagyon keresi.
2019. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!