Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik márka alapozóját...

Melyik márka alapozóját érdemesebb szerintetek megvenni : Miss Sporty vagy Rival del Loop Young?

Figyelt kérdés
( olyanoktól kérdezem, akik kipróbálták ezeket , mert a változatosság kedvéért kipróbálnék valami újat)

2020. szept. 18. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő a drogériás márkák között is alsó kategóriás. De van egy nagyon jó oldal, a Krémmánia, ott találsz nagyon sok véleményt, célravezetőbb, mint itt kérdezni.
2020. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
A rival de loop szerintem jobb.
2020. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Elnézést de alapozót e közül a két márka közúl nem választanék, nekem eddig két Miss porty termékem volt egy kőpuder, meg egy szempilla spiral, a puderrel nem vagyok meg elégedve, a spiralja nen rossz olcsobb arkategoriaban de nehez leszedni kb masnap is a suliba elkenodve mentem mint aki 1 hete nem aludt... így nincs jo emlékem rola.

Rival de loop pedig szerintem egy gagyi márka már bocsánat, eddig max ajakvajam meg műszempillam volt tőle de egyik se valami jo.

Illetve miss porty korrektorat is probaltam kritikán aluli azon kivül hogy beleül a ráncokba semmit nem fed! Büdös a szaga is és sárgás a szine.

Maybeline,L'Oreal, Catrice,Lovely már jó márka van ott is rossz termék, de több a jó, lehet hogy drágább főleg az első kettő de legalább elfogadható minőséget kapsz cserébe.

2020. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!