Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A 12 éves lányotoknak milyen...

A 12 éves lányotoknak milyen sminket engednétek meg?

Figyelt kérdés
Már egy ideje mondja hogy szeretne szempillaspirált használni(a tanárok nem szólnának érte) csak nem tudom hogy ebben a korban ez megengedhető e vagy még várjon vele

#smink #szempillaspirál #12 éves #Tanácstalanszülő
2020. szept. 27. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ennyi idősen még nem kéne. Ha csak azért akarja, mert mások is ezt csinálják, azt kell vele megértetni, hogy ő úgy szép ahogy van, nem kell másokhoz hasonlítani.
2020. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Max epres szájfény vagy szőlőzsír azt cső. Szpillaspirált semmiképpen.
2020. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Egy 12 éves még ne sminkelje magát napi szinten. Max. otthon bohóckodjon az Avonos Hello Kittys készletével, de ne menjen vele emberek közé.

Szempillaspirálból talán valami igen szolid verzióval nem lehet gond, aminek nagyon egyszerű a keféje, nincs brutális műszempilla hatása, csak diszkrétén befesti a szálakat.

2020. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2020. szept. 27. 18:00
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
én csak gimis koromvan sminkeltem napi szinten (14 evesen) általánosba eszembe se jutott mert senki se sminkelte magat akkor, mondjuk az regen volt:)
2020. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
71%
Szerintem még korai ennyi idősen sminkelni.
2020. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem korai, 1-2 évet várhatna, de ha nagyon akar, szerintem a szempillaspirált max. megengedheted. Mondjuk szerintem ne napi szinten használja, meg ne is olyan sokat használjon belőle, szóval csak egy réteget, meg ilyesmi.
2020. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Ugy igazan 14 evesen kezdtem el sminkelni ritkan sminkeltem ki magam 13 eves koromba sokszor csak otthon voltam kifestve es max korrektort vagy kis alapozot hasznaltam suliba meg max szempilla spiral szajfenyt de enyi.
2020. szept. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a szempillaspirál mehet, ha nem száz rétegben használja. Illetve ha nagyon világos a szempillája és feltűnő lenne a fekete, akkor válasszatok ki egy barna színűt.
2020. szept. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ennyi idősen még korai sminkelni,várjon vele néhány évet még.
2020. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!