Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pillások ti milyen szempillát...

Pillások ti milyen szempillát használtok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy a csaj akihez járok ilyen kemény,mű hatású 3D-s pillákat rak nekem.Mintha gumi lenne vagy nemtudom.Nagyon ügyesen dolgozik de félő,hogy Alis vagy hasonló oldalas gagyi kínai pillákat használ.

1-2 hétig jó,majd elkezd szúrni,viszketni és hullik csomóba.

Csak azért járok hozzá mert gyorsan dolgozik és nincs időm 3 órát ott feküdni valakinél.

Előző pillásom lassan dolgozott de a pillái nagyon puhák voltak,minőségesek.

A csaj azt mondta mikor rákérdeztem miből van,hogy mókus szőr a doboz szerint de szerintem műanyag.

Próbáltam levágni belőle mert elől túl hosszúakat rakott és alig fogta az olló.

Szóval az érdekelne,hogy ti mivel dolgoztok?Szerintetek az oké ha elkéri azt a pénzt gagyi Alis pillákért mint más minőséges pilláért?

Mit tudnék tenni?Nem akarok váltani mert jóban vagyunk.



2020. szept. 29. 18:48
 1/2 anonim válasza:
Szia, én még csak most tanulom, de ha elkéri érte a pénzt, akkor illő lenne minőségi termékkel dolgoznia, és a munkája minősége is nagyon nagyon fontos, valószínű hogy leginkább azzal van a baj ha a pilláid csomóban hullanak. Probléma lehet a ragasztó mennyisége, összeragadt pillák stb.. te otthon semmiképp se próbáld levágni mert kárt teszel még jobban. Inkább válassz egy jobb szakembert, még ha picit több idő is, hidd el nem szarakodással megy el nála az idő ;) és ráhúzhatsz még 1-2 hetet a töltéssel
2020. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot,voltam nála és megtudtam lesni a szempilla márkáját.Rákerestem..Aliexpress

Átverve érzem magam.Azt észrevettem,hogy sok a ragasztó és,hogy 1 pillán akár 2-3 darab 3D-s pilla van.

Sajnos hiába kérem,hogy az én igényem szerint rakja fel (méret és stílus) tegyük fel cicás pillák.Én szeretem ha a végén látványosan hosszabb de nem jön össze neki,főleg az a furcsa,hogy az egyik szememen igen de a másikat mindig elrontja.

Kellemetlen helyzet.Talán váltanom kellene.

2020. szept. 30. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!