Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit kezdjek a szemöldökömmel?

Mit kezdjek a szemöldökömmel?

Figyelt kérdés

Ma voltam kozmetikusnál, kiszedte a szemöldököm és kifestette (szempillákat is).


Mondtam neki, hogy barna legyen, ne túl sötét. Viszont most nagyon úgy tűnik, hogy ez fekete.

Elkezdtem "koptatni" körömlakklemosóval, javult. De még túl sötét. Tudok tenni valamit azért, hogy barnább legyen? Vagy ez "bebarnul"?

Ha kopik belőle, ugye nem szürkés lesz? (eredetileg szőkés-vöröses szemöldököm van, világos)


Segítsetek légyszi, holnap suli és ez így borzasztó. :(



2020. okt. 1. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit biztosan fog világosodni még mostanában. Eseleg próbáld meg sminklemosóval, micellás vízzel, vagy krémmel, hátha fakul egy kicsit még.
2020. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!