Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van a köldök pc. körül...

Miért van a köldök pc. körül hisztéria?

Figyelt kérdés

Akik ilyeneket mondanak, hogy undorító, gusztustalan, közönséges, stb., azok mit éreznek?

A fülbevaló is ilyen kiakasztó?



2020. okt. 7. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kinek mi tetszik. izlések és pofonok. fiatal koromba nekem is volt.
2020. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Nem ugyan az a ketto

Tobb piercingem is van es volt is eleg regota mar rengeteg fele tetszik de a koldok pc nekem akkor is k.vas ja es lany vagyok

Kinek mi

2020. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert a többi nem az...magyarázd már el! :D
2020. okt. 7. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Női agy érvelési szintje: csak a kurvának van köldöke...
2020. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Számomra nem kiakasztó a köldökpiercing, egyszerűen csak nem tartom ízlésesnek és szépnek, és ezért nekem pl. nincs is. Mindenki más meg azt csinál amúgy, amit akar, chill van.
2020. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%

Koldoke mindenkinek van de amikor beleb.sz egy hatalmas diszkogombos csilivili sza.rt az igenis undorito szamomra

Es szerintem egy sima fulbevalo ami mar kb mindenkinek van lassan nem ugyanaz mint hogy atszuratod a koldokodet

Testekszer mind a ketto de azert kozelsem egy kategoria mar csak gyogyulas szempontjabol sem ha csak egy peldat kell hogy mondjak

Ha sima egyszeru nem szines es nem oriasi ekszer van a koldokben az meg elmegy egynek de kulonosebben nem tetszik az sem

SAJAT VELEMENY

Es nem attol lesz valaki k.rva hogy koldok pc-je van nem ezt mondtam hanem hogy ugy nez ki

2020. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jácint78 ***** válasza:

szia.... van nemi kockazata... bizonyos tevekenysegben egy hibas kiallo testekszer csunya serulest is okozhat... en fiu letemre nem tudtam milyen erzes volt a z osztalytarsaimnak de nem hagytam h rabeszeljenek... tenyleg vonzova tudja tenni a szepen kidolgozott vagy eleve formas testeket... bennem az vetodott fel hogy izgalmasnak talalom a pici kidudorodo koldokot egy haspolo alatt ... de akinek mely a koldoke es ez nem tetszik neki az egy diszkret megoldast kiprobalhat... jatek piercing ami nem lyukasztassal hanem magatol oldodo ragasztoval rogzitheto... es nem kockazatos a test hajlasanal stb...aztan maradjon a fiatal kesobb is igenyes a testere de titokban..

vzj 20ok08

2020. okt. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!