Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a mellpiercing...

Mennyire fáj a mellpiercing szúrás?

Figyelt kérdés

Már régóta nagyon szeretnék mellpiercinget csináltatni, de kicsit félek, hogy mennyire fáj a szúrása és utána. Akinek már van, mire készüljek? :)

25/N



2020. okt. 18. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Maga a szúrás semennyire, mert érzéstelenítenek ha kéred. Utána pár napig érzékeny, de hamar gyógyul ha nincs fennakadas. Nekem mindkettőben van 18 évesen csináltattam egyszerre. Ha kerdésed van, keress bátran. 24L
2020. okt. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő

Van akinek nagyon fáj van aki meg se érzi

2020. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érzéstelenítő nélkül is simán kibírható. Fájni fáj, de nem annyira rossz, kicsit még talán izgató is, de nem tudnám semmihez sem hasonlítani az érzését. Viszont roppant gyors a művelet. Gyógyulása nagy melleknél és kis melleknél is egyforma, viszont a melltartók okozhatnak gondot. Érdemes olyanokat viselni, amikbe nem tud egyik golyó sem beleakadni.

Első nap a szúrás után általában le is ragasztják, érdemes éjszakára is. Pizsi anyaga ne rojtos legyen. Ápolásánál kicsit fájhat, amikor mozgatod, normális. Gyógyulási idő alatt a nyomásra érzékeny lesz, így célszerű olyan ruhákat hordani, amik nem nyomják.

Zuhanyzásnál eleinte fura lesz, de megszokod hamar. Kiáztatni ugyanúgy nem szabad, mint a többi ékszert szúrás után bő egy hónapig. A gyógyulási idő alatt érdemes nem piszkálni, így nemi aktus esetén a párod is megkérni, hogy még ne játszon vele. Egy ideig előfordulhat, hogy napi szinten ingerel a viselése, ami miatt megkeményedik a bimbi, de ez egyén függő.

Kezelni octenisepttel érdemes, szúratni titán száras, egyenes barbellel.

Viszont gondold át, hogy te pontosan hogyan szeretnéd. Lehet magába a bimbóba is szúrni, de lehet egészen a tövébe is. Lehet vízszintesen és függőlegesen, vagy akár keresztben (persze még ezeket is lehet kombinálni) az ékszer, így érdemes tényleg profit részesíteni előnyben|Ha esetleg szégyenlős vagy, akkor keress női piercert.)

Ha tágítani is szeretnéd, akkor azt előre érdemes a piercerrel megbeszélni, mivel kezdőékszernek lehet 12G-s is a méret, míg a legtöbben 16G-s alapékszerrel kérik.

Nagyjából ezeket tudom mondani.

2020. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fájt, mégegyszer lehet nem akarnám megcsinaltatni ha kiszednem xd

A barátnőm viszont még se nyikkant miközben szúrták, azt mondta nem volt vészes :"D bár neki több helyen is van pc-je. Szóval emberfüggő. Lehet én vagyok túl érzékeny.

24/L

2022. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!