Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítséget kérnék! (? )...

Segítséget kérnék! (? ) Kérdések lent! (bocsi hosszú lett, csak ha van türelmed)

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon érdekelt a külsőm,de most megyek középsuliba és szeretnék változni.Mármint odafigyelni a külsőmre.Először is azt mondanám hogy nem tudok mindenféle piperére költeni mert nem állunk anyagilag úgy.Szóval inkább házipraktikákat várok amikhez a kellékek könnyen meglelhetők egy háztartásban.:D


Arcom:nagyon pattanásos,miteszeres.Elmegyek néha kozmetikushoz hogy jobb legyen a helyzet,de 2 havonta vagy havonta bírok.Szemöldököm sötét és hamar visszanől,magamnak nem tudom kiszedni ezaz egy amire anyától mindig kérek pénzt.eddig nem sminkeltem magam,néha szempillaspirál.most szeretnék venni egy szemceruzát mert van kevéske pénzem rá.de nem napiszinten gondoltam a kihúzást,hanem városba pl barátnőkkel való csavargásra.Milyen szemceruzát ajánlotok?Ami jól fog mert nagyon könnyezek ezért nehézkes kihúzni.És a pattanásokra mit ajánlotok?


Haj:hamar zsírosodik és nincs olyan trendi formája de nekem így jó.erre is kellene valami házi praktika a zsírosodás ellen.és mennyibe kerül egy kimosható hajfesték?egyszer szeretném szőkére befesteni,csak a hajam barna és nemtudom mennyire fogná be.(most rendes melír van benne már régebben lett belefestve)


Testem:Van egy kis úszógumim és elég gyenge vagyok.Olyasféle sportra lenne szükségem amit biztosan nem unok meg és nem hagyom félbe.Pl futás,bicajozás.De olyasmira is szükségem van ami erősíti a karjaim:Mert még egy kötelet se tudok megmászni vagy felhúzni magam.Igen jóindulatú volt a tesitanárom ezért nem buktam meg x) És hát ugyebár van a szőrzet...Nagyon gyorsan nől.Gyantázást nem bírom.És ha a hónaljamon leborotválom akkor is ott van az a ,,fekete folt" és kiszokott pattogni a bőröm ha valahol leborotválom.Ez ellen mit tudok csinálni?


Öltözködésem:Nem túl divatos,de vannak jó cuccaim.Legtöbb fölsőm olyan hogy betétes(mintha egy topp,trikó lenne alatta)Vannak színes cuccaim de a legtöbb ruha piros színű.Vannak ilyen bő,sok zsebes nadrágjaim,egy cső és egy répanadrág és persze 2 tornacipő.Egy kék,hosszú pattentos szárú ami sárga kockás a másik cipőm pedig piros kockás rövidszárú.És egy 2 éves fekete cipőm ami nem tornacipő nem is divatos.De bőr és esőben az a jó.Hogyan dobjam fel a ruhatáram?Hogyan tudom összepárosítani a ruháim úgy hogy jól mutassanak egymáshoz és ha megyek az utcán akkor ,,ez a csaj tud öltözködni" legyen a megjegyzés ne az hogy ,,jézusom de gáz"


Azt hiszem ennyi lenne.Köszi előre is a segítséget.Szépségtippeket is várok.És hogy hogyan hordjam a hajam mert azt mondják szép vagyok(szerintem nagyon nem) de van hogy pasinak néztek-_-" És valami nőcis hajat.Ovális,kerek arcom van.

15/L


2010. aug. 9. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne ha belinkelnél képet, mert így látatlanban nem nagyon lehet erre mit írni....
2010. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A bőröd: menj egy bőrgyógyászhoz, és kérj tőle Zineryt-et és Akneroxidot, nem megy rá a gatyád, és nagyon szépen etűnteti! Szemöldök: kérd meg valamelyik barátnődet, és fiú létemre nagyon szépen ki tudtam szedni a barátnőmnek!


Haj: festeni és melíroztatni felesleges szerintem! A zsírosodással nem tudsz mit tenni, használj megfelelő sampont, és használd rendszeresen!! www.hajam.hu oldalon sok féle hajat találsz, kutass! Ha tetszik egy, nyomtasd ki és vidd el a fodrászodhoz!


Szőr: cseréld gyakran a borotvádat, és ha nem használsz használj hozzá szappant, borotvahabot! Ha a gyantázást nem bírod az epillálást nem is tanácsolom!


Öltözködés: itt nem tudok sokat mondani! Azt mondom nézelődj a neten! Figyeld mi tetszik, és hogy mit hordanak azok a lányok, akiknek a ruhája tetszik! Ha odafigyelsz a kínaikban szinte ugyanazt megkapod mint a butikokban annak az árnak a töredékéért!

2010. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően egy tini oldalt szeretnék ajánlani, csakmiketten.hu. Nagyon nagyon sok hasznos tanácsot fogsz ott találni, mindenféle házi praktikát az arcbőrödre, a hajadra. Mindenképp nézd át!


Amúgy a hajfestést tekintve felejtsd el, mert ha barna a hajad, azt mindenképp le kéne szivatni hogy befogja a szőke. meg ha amúgy is gond van az anyagiakkal, ne festékre költsd a pénzed.


Szőrtelenítés: ha nincs pénzed epilátorra (pedig az lenne a megoldás - és hosszú fürdő után komolyan fele annyira csökken a fájdalom, simán elviselhető minden terülten) akkor csak a borotva marad. vagy ruházz be egy kicsit komolyabb borotvára (pl venus breeze, olyan 3e ft) vagy az eldobhatókat váltsd gyakrabban. persze használj tüsfürdőt, szappant, borotvahabot síkosításra.


Az öltözködésed felfrissítésére is a netezést ajánlom, nézegess divatblogokat, oldalakat. (lookbook.nu) Ölteteket találhatsz hogy öltözködnek a fiatalok.


Sok sikert.

2010. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Csak 1dolog!

Fürdés közbe borotválkozz, ha eldobható.. tusfürdőzd be a hónapjadat..habosísd fel és úgy csináld!

Fürdés után, amikor száraz vagy tegyél a borotvált hely(ek)re hintőport! ettől be se gyullad és (nekem pl.) nem is lesz pöttyös.

Jó borotválást!

2010. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos én inkább a természetes kinézet híve vagyok, amennyire lehet.

Nekem is régebben pattanásos volt az arcom. Elmentem a gyerekorvosomhoz és írt fel gyógyszertári ilyen krémfélét, amit rá kellett kenni és leszárította. Az árára már nem emlékszem, mert most már nincs rá szükségem és nem én vettem.

Szemceruzát már lehet kapni fillérekért is. Ami olcsóbb és elmegy kategória az a Rossmann-ba és a dm-be van. Miss Sporty a neve. Én is könnyeztem a szemceruzától amikor elkezdtem magam sminkelni, mert belül húztam ki vele a szeme. A szempilláid tövébe húzd ki vékonyan és ezzel még nagyobbnak is fog látszani a szemed. (:

A hajadat szerintem nem kellene festetned 15 évesen, mert csak tönkreteszed vele. Hagyd meg barnára és a melírozást is felejtsd el. Szerintem legalább is nem néz ki jól, amikor egy barna hajba vastag szőke csíkok vannak. Ami meg olyan melír, hogy több színből és rendesen megcsinálják, hogy jól nézzen ki nem két forint. A barna haj is nagyon szép tud lenni, ha ápolt! Zsírosodásra talán a megfelelő sampon vagy ha elmész bőrgyógyászhoz és felír valamit.

A sportolással kapcsolatba neked kell dönteni. Próbálj ki több félét és amit nem unsz azt csináld. Ha a gyantát nem bírod akkor az epilálással se próbálkozz. Ha borotvát használsz mindig tisztítsd meg alaposan utána, mert különben kipattoghat és az nem szép.

Öltözködés terén próbáltál már turkálóba járni? Szerintem egyáltalán nem gáz és legalább olyan cuccaid lesznek ami nincs senkinek. Nekem is van egy-két darab, ami onnan van, pedig boltba is megvehetném. Némelyikbe nagyon jó cuccok szoktad lenni és olcsóbbak is.

Talán még nézegess tini oldalakat, ahol sok hasznos dolog szokott lenni. (:

2010. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

egyébként afestést egyszer akartam kismohatót.és amúgy sok vékony szőke tincs van a hajamban.ami jól mutat.és járnék turkálóba szívesen,cska amik itt vannak rémes ruhák vannak=/

2010. aug. 9. 20:36
 7/7 anonim válasza:
2010. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!