Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz ha valaki...

Szerintetek gáz ha valaki fekete rúzzsal a száján megy valahova?

Figyelt kérdés
Például a boltba, vagy mondjuk az iskolába. Szerintetek szólnának ilyenért a tanárok?

2020. nov. 21. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolai házirend szabályozza.

Amúgy meg mindenki úgy sminkeli magát, ahogy akarja.

2020. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aki fekete rúzst ken fel, azt pont nem érdekli, ki mit gondol róla. én is szoktam, eszembe se jutna azon gondolkodni, hogy ez gáz-e. :)
2020. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, #2 vagyok, iskolába akkor kenném fel, ha nem tiltja semmi és nem ér miatta hátrányos megkülönböztetés. nekem olyan a munkahelyem, hogy senkit nem érdekel, hogy nézel ki, van, aki pizsamában jár. oda simán hordom. egyetemre például nem kentem fel egyszer sem, mert azért vannak még konzervatív oktatók, hülyeség lett volna direkt negatív benyomást kelteni.
2020. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most nem túl aktuálos ez a kérdés, a maszk takarja. De én iskolába, munkába nem hordanám, bárhova máshova nyugodtan.
2020. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Én pl marha extrának vagánynak tartom ha átlátszó csillogo szájfényel át mész a fekete ruzson csak sajnos nagyon ritka a drogériában a fekete rúzs, ezért matt fekete szemhejpuderbol osszekevertem egy ajakbalzsamal es jol pigmentalt lett, fotokon,videokon jol nez ki plane ha fehérek az illetőnek a fogai,nem feltétlen egyből emos hanem más stilus is eszembe jut rola,utcára szeretem a természetesebb nude megoldásokat covid idején meg felejtős bármilyen rúzs! Amugy suliba semmikép nem hordanám bárhova máshova mint vásárlás szabad program talán, egy ilyen élénk rúzsban kényelmetlen a beszéd attol felsz elkenődik vagy valami.
2020. nov. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom én így most a covidos időszakban is használok fekete színű vagy lila, vérbordó, sötétzöld, kék rúzsokat.


Igazából nem nagyon izgat ki mit gondol róluk. Jól áll tetszík a színe a többi meg nem nagyon érdekel

Egyetemen is ugyan úgy használom (jó most nyílván nem tudom mivel bezártak és csak online oktatás van) néha ha pl ügyintézés után kell mennem egy online órára akkor is előfordúl hogy pl valamilyen extrémebb színű rúzs van rajtam.


Mondjuk nekem olyan a stílusom is hogy a sötétebb rúzsok passzolnak hozzá.

2020. nov. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
szerintem nagyon jól tud kinézni :)
2020. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én zöldre festett hajjal jártam suliba, rúzs is volt mellé.


Kutya nem szól érte és nem gáz.

2020. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Én kifejezetten szeretek, de tudni kell viselni.

Ha ott motoszkál a fejedben, hogy “jaj, félek, hogy valaki beszól”, akkor MÉG nem neked való (lehet, hogy 1-2-3 év múlva már máshogy lesz 🙂). Szóval, ha egy kis bizonytalanság van benned ezzel kapcsolatban, akkor még ne lépj vele utcára. Otthon próbálgathatod, felvehetsz hozzá különböző szetteket.

Nekem az a kedvencem ezzel a kinézettel, amikor tetőtől talpig feketébe öltözöm, füstös sminket teszek fel, hosszabb fazonú, de térd fölé érő, derékban szűkített bőrkabátot viselek szűk nadrággal, platform bakanccsal, napszemüveggel és valami kalappal. Na, ez teljesen én vagyok.

Inkább monokróm hatású, trad gothosabb vonal, mint közönséges vagy ripacskodó. De ugyanez a szett hideg, sötét cseresznyevörös, lila és sötétkék ajakfestéssel is működik nálam.

Én igen, tisztában vagyok azzal, hogy megnézhetnek, azzal is, hogy nem tetszik mindenkinek minden, ami szembejön vele, - de engem ez egyáltalán nem érdekel, mert szerintem meg rohadt jól néz ki a szettem, az ellenvélemények pedig már nem hatnak meg. 😄

Azt azért hozzáteszem, hogy ha tudom, hogy “megkérdőjelezhető” közeg mellett haladhatok el egy nap, akkor nem kenek fel fekete rúzst. Nincs kedvem ahhoz, hogy emiatt nőként pár illuminált alak összeverjen.

Viszont ha konzervatív rokonokról vagy egyéb személyekről van szó, akkor csak az ő kedvükért nem spórolok a kreatív önkifejezésemből. Akinek szimpatikus vagyok, az ilyen megjelenéssel is elbeszélget velem, a képmutató ítélkezőkre pedig nincs szükségem.

2020. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!