Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy fekete alu felnim...

Van egy fekete alu felnim amit sajnálatos módon kicsit meghúztam, egy vékony vonalban lejött a festék és érdes. Mit lehet vele kezdeni? Elvinni valahova lecsiszoltatni és újrafújatni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Homokszórásvés festés
2018. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az egészet újra kell festeni vagy csak elég azt a részt ami sérült?
2018. ápr. 30. 18:45
 3/9 crudy ***** válasza:
Valoszinuleg az egeszet. A felnit nagyon nehez, szinte nem is lehet kodolni es osszepolirozni ezert az uj festek latszodni fog h elut illetvelehet mely a karc es az uj festes ellenere is patszodni fog. Akkor mar inkabb normalisan erdemes megcsinalni.
2018. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

viszont akkor pedig már mind a 4 felnit meg kellene csináltatni, hogy teljesen ugyan olyan legyen mind a 4.

[link] a két piros csík közötti rész sérült.

2018. ápr. 30. 20:52
 5/9 crudy ***** válasza:
Az a perem. Ott nincs is festek. De egyebkent nem latszik a serules. Ha ott serult ahol nincs festes akkor ki lehet javitani.
2018. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 totesq ***** válasza:
Bammeg! Ez kuka. Nem segít rajta a világ összes festéke sem. Add el nekem jutányos áron - nekem is Skodám van- azon még fordulhat egy párat. :-)
2018. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de van ott festék, próbáltam befesteni, de érdes maradt és ez miatt látszik is. Ha valahol le tudnák kicsit csiszolni és lefújni a sérült részt annak nagyon örülnék. A kép természetesen csak illusztráció, ugyan ez a felni, próbáltam bemutatni, hogy hol sérült.
2018. máj. 1. 00:23
 8/9 crudy ***** válasza:
Jah ertem, hat nezd, egy jo fenyezohoz elviszed megoldja neked. Kimaszkol mindent amit nem akar megfestenines szin minta alapjan kevert festekkel kijavitja a festest de h hol talasz ilyen fenyezot az nagyon nagyon jo kerdes.
2018. máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 totesq ***** válasza:

Crudy jól mondja.

Annyit tennék hozzá, hogy a sérült részeket szépen kigitteli, becsiszolja aztán lefesti majd lelakkozza. Semmi extra nem kell nagy feneket keríteni a dolognak. Mondom azt, hogy akár Te magad is megcsinálhatnád ha van egy kis kézügyességed mert az anyag ami kell hozzá nyilván nem okozhat gondot hiszen mindent meg lehet venni a boltokban.

2018. máj. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!