Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire telített a körmös...

Mennyire telített a körmös szakma?

Figyelt kérdés
Aki még most tanul annak van esélye vendégkört kiépíteni vagy a mostaniaknak is alig van már munkája?

2020. nov. 29. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen szépészeti dolgokra biztos nagy kereslet van, mint mindig viszont már elég jónak kell lenni, ha sok embert akarsz mert kb minden 3. nőnek körmös is a szakmája.
2020. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Kb minden 3. lány ismerősöm körmös, fodrász vagy kozmetikus akar lenni.

Ha jól csinálod, reális árakkal dolgozol, korrekt vagy és "szerethető" akkor van esély a vendégkörre.

Ha drágán, rosszul dolgozol és még bunkó is vagy akkor senki nem megy hozzád jó szívvel.

2020. nov. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Minden bokorban több körmös is van.

Ettől függetlenül, ha a legjobbak közé fogsz tartozni, akkor jól meg fogsz élni belőle.

Ehhez kell elhivatottság, idő, pénz, akarat, nagyon sok gyakorlás. Több továbbképzés, folyamatos tanulás.


Rajtad múlik, hogy meddig viszed.

Pl nézd meg instan nailsbymesii-t, ő még nincs két éve a szakmában, mégis hol tart.

2020. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Fű-fa annak tanul
2020. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Az elsők között mentek tönkre, amikor leállt a világ tavasszal. Csak hobbinak jó. Ha biztos állást akarsz, az egészségügy környékén nézz szét!
2020. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha az a majom Ausztriát utánozza lehet rá esély, hogy a műkörmösök is tönkre mennek. Én még mindig járok hozzá, és kérdeztem tőle, hogy még azért van vendég? Azt mondta a körmösöm, hogy tele a naptára a következő hónapokra is. Szóval egyelőre nem mind ment tönkre.

Én max plusz kereseti lehetőségnek tanulnám ki. De főállásnak nem lenne jó nekem. Én személy szerint nem tudnám csinálni ezt mindennap. De te kipróbálhatod magad benne ha nagyon tetszik.

2020. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!