Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Timestore.hu megbízható...

A Timestore.hu megbízható oldal?..

Figyelt kérdés
Órát szeretnek rendelni, de nem vagyok az oldalban 100% biztos. Láttam az előző kérdéseket, bizonytalan vagyok, mivel, hogy van utánvét, céginformáció.hu-n is megtaláltam őket, sőt az árukereső is megbízhatónak ítéli, meg az ÁFÁ-s témáról is hallottam (ott olcsóbb stb) de ott van bennem a félsz, mivan ha replika vagy full kamu az oldal, pont ugyanezt a modellt nem találom magyar székhelyű oldalakon.. volt egy másik oldal a “BRASTY” de ott is a székhely a Cseh Köztársaságban található így a helyzet ugyanaz. Előre is köszönöm

2020. dec. 8. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Megbízható bolt.
2020. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Az
2020. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha közepes minőségű hamisítványra vágysz akkor jó választás.
2020. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
41%
Nem ajánlom! Az rendelésem visszafizetése 2 hónap után sem történt meg! E-mailekre nem válaszolnak, a telefonos ügyfélszolgálat fel sem veszi! Még a legjobb órák is elromolhatnak, a garanciális ügyintézés nem foglalkoztatja őket. Vásárolj tőlük nyugodtan, de ha termék meghibásodik fordulhatsz fogyasztóvédelemhez, mert nem fognak szóba állni veled!
2021. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
37%

Érdemes pl. az ilyen tájékoztatókat figyelembe venni:


[link]

2021. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!