Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Már több mint 2 éves a helix...

Már több mint 2 éves a helix piercingem,de állandóan be van dagadva és egy ilyen csomóféleség van rajta,mit csináljak?

Figyelt kérdés

Piercingesnél csináltattam,szúrták és egyből karika ment bele.

Ennek már 2 éve.Azóta folyamatosan rajta van az a dudor(főleg hátul) de általában nem fáj.Vannak azonban időszakok amikor szinte lila és lüktet(nagyon fáj olyankor)de ez 1-2 nap alatt elmúlik

Kiszedni semmiképp sem szeretném,mert ezektől függetlenül nagyon szeretem!

Szerintetek mi lehet az?Esetleg mit lehetne vele kezdeni?Jó tanácsok?

[link]

[link]

[link]



2020. dec. 8. 23:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

Nekem 1 eves a legregebbi es ugyan ilyen van rajta, mostmsr egyre ritkabbsn. Utoljara nem is tudok mikor volt. Az ujakon van mindig. Orrpiercingnel is volt. Tiszta teafaolaj leszaritja 1-3 nap altt teljesen. Finnorszagbsn itt azt mondjak hogy piercingnel ez normalis.

23N

2020. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!Sóoldattal és teafaolajjal kenegettem felváltva,illetve kicseréltem talpasra,3-4 hét alatt le is ment!
2020. dec. 30. 12:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!