Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Suliba milyen sminkeket...

Suliba milyen sminkeket használtok?

Figyelt kérdés

Középsulis vagyok, tudom nem kellene sminkelni meg minden, de én szeretnék. Eddig sminkeltem magam csak egy kis baleset folytán rosszul sikerült alapozót választanom (avonos folyékony alapozó volt) és nagyon undorítóan kipattanásosodtam. Ezt bőrgyógyász kezelte, rendbe is jött az arcom. Nem is akarok feltétlen alapozni, ha az elkerülhető lesz. De viszont, nagyon szép szemeim vannak (nem egó) , őzike formájú és a két szemem színe eltérő enyhén, mivel az egyik sötét barna a másik meg barnás zöld.

Ezt szeretném kiemelni.

Szóval ti miket használtok? Mit ajánlotok?

Előre köszi a válaszokat!


2021. jan. 2. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Én csak szempillaspirált használok.

Szerintem neked is elég egy kis szemillaspirál és tus.

2021. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Heterókromiás a szemed ami ritka :) amugy alapozobol maybeline fit me,L'Oreal infelitible vállt be.

Púderből L'Oreal tru match

Szemhejpuder palettakbol revolutuon.

Korrektorbol catrice camoflouge

Szempilla spiralbol maybeline false lift.

Tusbol essence liquid.

Highliterbol essence, maybeline,revolution.

Bronzerbol catrice sun glow

Pirosotobol revolution vagy L'Oreal.

Ruzsbol trend it up ruzsok jok.

Szajfenybol essence shine shine.

Alverde szemceruzai és átlatszo szemoldok gel.

2021. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
48%
Én középsulis koromban csak korrektort használtam a pattanásokra meg szemceruzát. Neked egy kis spirált ajánlanék, annyi is kiemeli a szemet és sokat dob az ember fején.
2021. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Maybelline Fit&me-t én is támogatom, könnyű állagú alapozó, eldolgozni is egyszerű.:)


Szempalletából a Catrice palettái is egész jók.


Pirosítóból nekem a Douglas sajátmárkasa jött be legjobban.

2021. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Leírom kb a max sminekemet:

-színezett BB krém

-szempillaspirál

-szájfény/rúzs/ajakápoló

-csillogó barnás/arany szemhélypúder

-ha nagyon-nagyon kicsinosítom magam, még jöhet egy kis szemöldökceruza

Általában csak az 1. 3 féle van rajtam vagy azok közül valamelyik, ha sminkelek. De sose vagyok úgy kivakolva, hogy bárki megjegyzést tegyen rá😅

2021. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nagyjából egyetértek az előző válaszolókkal, de fontos hozzátenni, hogy érdemes figyelni rá mennyire figyelnek erre a sulidban. Ha nem figyelnek erre annyira, akkor szerintem nyugodtan kísérletezhetsz (persze észszerű keretek közt)és tippként hozzátenném, hogy érdemes megnézni egy színkörön, milyen szín van a szemed színével szemben,mert azok a színek passzolnak leginkább a szemedhez.
2021. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem figyelik a suliban. Mindenki ki van vakolva körülöttem (bár nem szépek)
2021. jan. 2. 18:56
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
(6-os) Akkor tényleg abszolút rajtad múlik mit szeretnél,de azért nem ajánlom a full makeupot minden nap, hagyd azért levegőzni a bőröd. De például a szemeidet nyugodtan kihúzhatod vagy egy szép szemfestést kipróbálhatsz, ha a szemeid kihangsúlyozásáról van szó. Sok videó van fent youtubeon mind márkákról, vagy sminkrutinokról, csak rajtad múlik a dolog. :)
2021. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl imádom mindenapi suli sminknek azt hogy egy halvany naturabb szinnel ki van festve a szemem szemhejpuderel, es egy vekony cicas tust huzok, spiral, kis bronzer de eppenhogy szint adjon, alapozo ugye puderal fixalva korrektor a szemem alá, atlatszo szemoldok gélel igazitom a szemoldokom, nude ruzs vagy ritkan szajfeny mert bele ragad sajna a hajba, kis highliter :).
2021. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Hazi kesz van?
2021. jan. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!