Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tablófotózáson milyen haj és...

Tablófotózáson milyen haj és smink a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Válig érő hajból milyen frizurát lehet készíteni? Nektek milyen volt a fotón a sminketek vagy a hajatok? Nemtudom mennyire kell kicsípni magam erre az alkalomra xd

2021. jan. 12. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Natúr smink elég,nem kell erős sminket használnod.Nekünk annó ezt jelezte is a tanár de egy lány nem tartotta be és olyan erős sminkben és idióta hajjal jelent meg,hogy úgy nézett ki mint egy bohóc 😃

Úgyhogy szerintem egy natúr szín, szempillaspirál,szemöldököd csináld meg,pirosito, alapozó,szájfény teljesen elég,én így mentem.

A hajadat pedig ahogy szereted én pl kiegyenesítettem és felül befontam.

2021. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is egy natúr sminkem volt.

Annyi "extra" volt, hogy erősebben kihúztam, hogy hangsúlyozzam a szemem.

A hajam be volt göndörítve, és a teteje (fufru rész) fel volt tűzve olyan pukliba.

2021. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen átlagos sminkem meg hajam volt, akkor éppen vállig ért és kibontva hordtam, úgy volt a fotón is. Annyi, hogy ha inkább természetes sminket szoktál csinálni, akkor egy kicsit több alapozó vagy korrektor jól jöhet, de nem kell extrém dolgokra gondolni.
2021. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hétköznapi sminkem volt, és ilyen loknis hajam, kiengedve.
2021. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Én azt javasolnám hogy úgy menj ahogy általában kinézel, csak kicsit elegánsabban, hiszen a tabló a gimis éveid emlékére készülne elvileg. Ha sose sminkelsz, akkor ne/minimálisan sminkelj. Esetleg a szemöldöködre/szempilládra érdemes lehet kicsit ráerősíteni ha világos, alapozót nem kell feltétlen többet használni, úgyis szarrá retusálják majd. Ha eleve minden nap erősen fested magad, akkor csinálj valami szép alkalmi sminket. Ha egyébként egyenes/göndör a hajad, akkor nem feltétlen kell életedben először begöndöríteni/kivasalni, de ha alkalmakra mindig úgy csinálod akkor csak nyugodtan.


Én erősen sminkeltem gimiben a mindennapokban is, úgyhogy bordós szemhéjpúder és natúr rúzs volt rajtam, a hajam pedig egyszerűen fel volt tűzve kontyba hátul egy maroknyi hajcsattal, mint amúgy minden nap.

2021. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is natúr sminkem és természetes hajam volt, nem akartam nagyon más lenni a tablón mint általában (meg egyházi suliba jártam, szooval ez a másik indok:D).

Ami nekem + volt, az az alapozó (hétköznap csak korrektort használok) és highlighterrel meg pirosítóval játszottam kicsit, ezen kívül maradt a szokásos szempillaspirál-szemöldökpor-halvány szemhéjpúder kombó.

Kb hátközépig érő hajam van, amit kivasaltam, hogy ne legyen kócos hatása.

2021. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tarkopasz voltam az érettségi tablón (is), az a legjobb.
2021. jan. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Úristen, az #5-ös stílusát de adom 🤩
2021. jan. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!