Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tablófotózásra smink?

Tablófotózásra smink?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok,most lesz a fotózásunk.Szerettem volna valami szolid sminket csináltatni sminkessel bőrhibákra:

1.magamnak nem tudom szépen megcsinálni.

2."ledobja" az arcom amit én csinálok (ilyen repedezett,hámlik,stb.)

3. az előzőből kiindulva nincs is itthon smink.

Keringőre (2x) csinált a kozmetikusom.Szép volt,nem jött le,de most a város(kis városban lakok) összes kozmetikusa tele van(ráadásul kora délelőtt kéne).

Mit javasoltok,mit csináljak?Egyáltalán ne használjak alapozót meg ilyet,retusálással kijavítják?Vagy vegyek valami alapozót,korrektort?Ha igen javasoltok?


2017. ápr. 19. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy osztálytársad, aki tud, szeret sminkelni és téged is kisminkelne?

Semmiképp se tudna fogadni a kozmetikusod? Mások is sminkeltetni mennek? Ha, akkor talán át tud tenni valakit más időpontra. Akár korán reggel is megcsinálhatja, úgyis tartós lesz. Legalábbis az én fodrászom olyan, hogy ha kell, akkor hajnali 5-kor is bemegy, ha ilyen események vannak és máshogy nem lehet beosztani a vendégeket.

2017. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem,nem tud vállalni.

Hát ha nincs más a barátnőmet megkérem:)

Köszönöm azért!

2017. ápr. 19. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, kérd meg a barátnődet, de azért előtte gyakoroljon rajtad.
2017. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!