Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehetne sötétíteni a...

Hogy lehetne sötétíteni a szempillám smink nélkül ?

Figyelt kérdés

Ugy néz ki hogy világosodik a szempillám , illetve lehet hogy én nem jól használom a szempillafestékeket de a szempilláim töve mindíg elütöen világos marad viszont ha meg már annyi festéket kenek rá akkor meg baromira nem természetes hatást kapok. Szeretnék egy kicsit sötétebb árnyalatot esetleg smink nélkül.

Van erre valamilyen praktika?

Nem szeretnék müszempillát vagy szempillanövesztöket mert a mennyiség az ok csak épp nem látszik :/



2021. jan. 14. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
kozmetikusnal van lehetoseg tartos szempilla festesre.
2021. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Létezik szempillafesék, bármelyik drogériában kapható.
2021. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2


Képzeld tudom hogy létezik szempillafesték. Le is irtam hogy használom. De nem akarok egy agyonfestet valaki lenni jó lenne ha természetesen is lehetne sötétiteni , mert pl hajat lehet. Csak erre lennék kiváncsi. Azt hogy a nyilvánvalót leírtad lehet neked elégedettséget ad , szerintem viszont csak nehézséget okozott értelmezni a szöveget amit írtam .

2021. jan. 14. 11:22
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Te meg barátkozz meg a gondolattal, hogy természetes úton nem lehet a testszőrzetet színezni, erre valók a festékek!
2021. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4


Ez nem teljesen igaz. Régen is alkalmaztak természetes szinezőket. Azt hiszem jobb lesz ha ennek nézek utánna mert itt az emberek nem tudnak segíteni csak a nyilvánvalóval dibálóznak , hülyének nézve a másikat mert ezt élvezik :/

2021. jan. 14. 11:33
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen, testet, hajat megoldanak természetes úton (igaz sokkal gyengébb, és hamarabb kopik), de a szempillád, ami a SZEMednél van, nem kísérletezés tárgya.
2021. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
mi az, hogy ‘nem tudnak segiteni’?! en leirtam ertelmesen, hogy kozmetikusnal be lehet festetni tartosan, erre valami gyoker le is szavazott. arrol nem mi tehetunk, hogy fogyatekos vagy es nem tudod ertelmesen megfogalmazni a mondanivalodat. egy irjon segito szandekkal az ember...
2021. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7


Na a fogyatékosozás az a te szinted. Erre többet nem is mondok.

Köszönöm hogy megosztottad bölcsességedet.

2021. jan. 14. 11:44
 9/15 A kérdező kommentje:

#6


Igen. Na ez az egy probléma hogy a szem az kényes terület.

Azon gondolkodom még hogy mitöl szőkülhet a szempillám mert lehet hogy azt kéne orvosolnom. Persze lehet hogy a naptól ... bár fura hogy épp tél van. :D

2021. jan. 14. 11:48
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
micsoda mazli, hogy nekem dus, sotet szempillaim vannak, irigykedj csak, ha mar ilyen rosszinulatu vagy es buta.
2021. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!