Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehetne sötétíteni a...

Hogy lehetne sötétíteni a szempillám smink nélkül ?

Figyelt kérdés

Ugy néz ki hogy világosodik a szempillám , illetve lehet hogy én nem jól használom a szempillafestékeket de a szempilláim töve mindíg elütöen világos marad viszont ha meg már annyi festéket kenek rá akkor meg baromira nem természetes hatást kapok. Szeretnék egy kicsit sötétebb árnyalatot esetleg smink nélkül.

Van erre valamilyen praktika?

Nem szeretnék müszempillát vagy szempillanövesztöket mert a mennyiség az ok csak épp nem látszik :/



2021. jan. 14. 11:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10


Rosszindulat ? Ki kezdett el eleve

2021. jan. 14. 12:17
 12/15 A kérdező kommentje:

#10


Ez már egyre jobb hogy ide jössz dicsekedni. Én tényleg jól mulatok rajtad XD

2021. jan. 14. 12:19
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Azért szőke, mert ilyenek a génjeid. Nincs erre orvos, hogy megvizsgáljon, hogy miért szőke a szempillád. Nincs "gyógymód"!

A hajat se lehet festés nélkül sötétíteni, ahogy a pilládat se fogod tudni.

Amit tenni tudsz, hogy befesteted. Vannak különféle festékek már. Természetes alapanyagú, kíméletes.

Nyilván ki fog kopni, hiszen teljeswn kicserélődik az egész szempilla állományod kb 2-3hónap alatt. Ez miatt új fog nőni, ami szőke lessz.

2021. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Természetes megoldás nincs rá sajnos. Tényleg a szempillafesték az egyetlen megoldás, nem a szempillaspirálra gondolok, hanem van rá való festék. Lehet kapni drogériákban is, és kozmetikus is fest így szempillát. Ezzel természetes hatást lehet elérni, pár hétig tart.
2021. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

[link]


szerintem a 2-es is ilyen szempilla-szemöldök festékre gondolt

van dm-ben is

2021. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!