Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Engednétek a 16 éves lányotokn...

Engednétek a 16 éves lányotoknak, hogy legyen orr piercingje? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
engedném
2021. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nyugodtan. Egy orr piercing pici, ha kiveszed összeforr, alig látszik. És azért nem is annyira fiatal már a lányod, ennyi idősen a kinézet a minden, ha ettől úgy gondolja hogy jobb lesz neki, hadd csinálja. Majd talán rájön, hogy nem ezen múlik, akkor tanult egy leckét. Vagy tényleg jobb lesz neki tőle, akkor meg hála istennek.


Ha nagyon akarja és nem engeded neki akkor lesz az szerintem hogy 18 évesen amikor kirepül, az első útja a tetováló szalonba vezet majd és kamatostul bepótol mindent, amit apu meg anyu nem engedtek neki anno:)

2021. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 2. 20:56
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
nekem 14 évesen lett köldökpiercingem, mondjuk az nem olyan amit mindig látni. de az én gimimben teljesen normális volt a piercing (arcon is), sok fülbevaló, fültágító, tetoválások. nem aljagimi amúgy
2021. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A piercing pici, beforr.


A tetoválást nem engedném csak elegendő gondolkodási idő után és csak értelmeset, olyat semmiképp sem ami valami időszakos hóbort és borítékolhatóan megbánná.

(Emlékszem, nagyon akartam egy nagy nonfiget a lábamra, hát jó, hogy nem lett... meg tervben volt egy nagy kígyó.. pff, inkább a nonfig.. )

2021. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Igen (,de orulnek ha szolidat választana,pl nem karikat.)


(Tetolvast nem engednem.)

2021. febr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Persze. Magam vinném el a szalonba, mert erre háklis vagyok (a saját piercingjeim és tetkóim szalonját is úgy választottam meg) hogy a legjobb szakember csinálja. Hogy miért engedném? Mert 16 évesen már nem kisgyerek, jóval nagyobb horderejű döntésekben is helyt kell állnia, egy piercing amit bármikor kivehet, nem akkora cucc.
2021. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt mindenféle piercingem az évek során, az utolsót kb. 30 évesen "nőttem ki". Nyom nélkül beforrt minden, szóval én simán megengedném a lányaimnak - a tetoválással ellentétben.
2021. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, szerintem 16 évesen már nyugodtan lehet. Ez csak egy kis ékszer, ha bármi van, ki tudja venni. Annyit kérnék, hogy igényes helyen szurassa. Ha már szóba került a tetoválás, annál én is azt kérném, hogy várjon még vele, mert az jól meg kell gondolni. A piercing viszont kb nyomtalanul eltűnik.
2021. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer a válaszokat, igazából én vagyok a "lány", és azért tettem fel a kérdést, mivel már 13 éves korom óta nagyon szeretnék😊. Köszönöm mégegyszer!
2021. febr. 3. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!