Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit és milyen alkoholos...

Mennyit és milyen alkoholos italt engednétek inni a 16 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 16:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
És milyen alkalmakkor fér bele?
2015. ápr. 30. 16:08
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Egy pohár bort, egy felest vagy egy doboz sört. Alkalomkor.
2015. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
2 liter pálinkát, 6 rekesz sört és ugyanennyi bort hetente legalább háromszor
2015. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20%

Semmilyet és semmennyit. Majd ha nagykorú lesz (de akkor sem muszáj inni).

Tudom ugyanakkor, hogy úgyis inna, ha nem látom. De nem járulnék hozzá, tehát nem hagynám jóvá, nem helyeselném.

2015. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Első válaszolóval egyet értek. Ment a like :)
2015. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

#4-es szülői hozzáállásokból lesz az, hogy majd a gyerek egyszer elszabadul és nem fogja tudni, hol a határ és a sárga földig leissza magát... meg nem fogja tudni,hogy milyen mikor kicsit fejbe vágja egy feles...

A legrosszabb amit a szülő tehet az a tiltás. A tiltott gyümölcs ugye...!

Szóval igen. Egy pohár pezsgő, egy feles apával mondjuk pálinka fesztiválon... egy pohár bor alkalmanként. Melegben egy pohár sör!

2015. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ.Ha magától nem szeretné megkóstolni,nem érdekli,alkalomkor sem,akkor nem is kérdezgetném.Viszont ha ő maga mondaná,vagy ha más rokon kérdezné tőlem,hogy ihat-e a gyerek,akkor engednék egy kis pohár bort,vagy egy feles töményet,vagy krémlikőrt,illetve nyáron a gyümölcsös sörből,sima sörből is.De csak egy dobozzal.
2015. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Az álszent 4-est :D


Ment a dislike neki:-)


Szóval szerintem ihat, normàlis kereteken belül. 2-4 pohár bor. Felesből inkább üditővel 2-3 pohárral. Ja, és ne kommerszet... Legalabb minőségibbet!

16 évesen már nem pici, de nem is nagy. Ésszel, határokkal...

2015. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Hát engem apám már 15 éves korom előtt kóstoltatott, ha pl. vendégség volt és koccintottak, akkor már nekem is töltött ki egy kis töményet is, ha meg akartam kóstolni, forralt bort is mindig kaptam, ha csinált.


Nem lettem se agykárosodott, se alkoholista, viszont nem az első buliban nem jártam úgy, hogy seggre iszom magam/itatnak a pasik, mert tudtam, hogy milyen az meg hogy hat rám stb. Na meg nem is lettem a rikácsolós tini lány, aki visít egy felestől, meg feltűnősködik, hogy részeg, mert nem tartottam akkora számnak, hogy most nem lát anyám meg apám benyomok gyorsan és vagány leszek...

2015. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
8%

Egy gyerek ne igyon, alkoholmentes sört adnék neki, ha nagyon ki akarja próbálni.

Vagy **** minőségű bort tisztán, sörből barnát vagy bármilyet ami nem 4 % os, azt úgy se nagyon szeretik a lányok, hogy elmenjen a kedve egy életre tőle.

Rövidet semmi féle képppen sem, mert megborítja és azt hiszi ez milyen jó dolog, ez a legkárosabb a szervezetére.

De minek neki innia?

2015. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!