Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A NYX sminkes üzletek végleg...

A NYX sminkes üzletek végleg bezártak? Alleeba szoktam járni és egy jó ideje már le van ponyvázva.

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálkoznék, ha végleg bezárt volna... Ahogy a Camaieu, Promod, stb. is gyakorlatilag kivonultak... Nem csak Mo-ról hanem mindenhonnan. COVID...


Tegnap valamiért be kellett szaladnom a Mamutba - kb. síri hangulat. :-(

Sok bolt végleg bezárt, pedig volt pár kis ruhabolt, ami nem a szokásos Orsay-mango-hm-egyenboltok....

2021. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A douglasban vannak nyx termékek, de ott drágábbak és nincs sale :(
2021. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért megvárnám a covid-időszak végét, mert lehet, hogy csak a korlátozások idejére zártak be, mert így veszteséges volt nekik a dolog. Azért így, hogy még nem jól az adatok, sokan félnek... kevesebb ember jár el ilyen sminkes üzletekbe, ahol nem Rossmann árúak a termékek, mert ilyen helyeken az ember jobban kipróbálja a dolgokat máskor (most nyilván értelmes ember nem kenegeti magát a teszterrel), nem úgy van vele, hogy ha nem is válik be, azért nem akkora veszteség.
2021. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is nagyon bízom benne, hogy nem véglegesen zártak be, bár sajnos nagyon úgy tűnik.
2021. febr. 15. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Neten tudsz ilyeneket rendelni.
2021. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!