Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sminkes lányok azért sminkel...

A sminkes lányok azért sminkelnek mert csúnyák?

Figyelt kérdés
Hiszen aki szép annak nem kell smink. :D

2020. aug. 5. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Attól hogy valaki szép, érezheti úgy, hogy szebb lehet sminkkel.

Vagy épp úgy érzi jól magát.


Megannyi nő van, aki gyönyörű és mégis sminkel, és még szebb lesz.

2020. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok csúnya, de mégis sminkelek,azert mert szeretek sminkelni, élvezem, hozzá tartozik a reggeli rutinomhoz. A smink nélküli arcommal is megvagyok elégedve.
2020. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
A csúnyán sem segít a smink
2020. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Én peldául azért mert szeretem, ha színes a szemhélyam, szempilláim, szám. A smink számomra egy kiegészítő amit a ruháimhoz igazítok, úgy mint mondjuk egy kalapot, táskát vagy ékszereket.
2020. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Vidámabb egészségesebb benyomást keltek mar csak akkor is, ha pirosítot es egy szempillaspiralt használok. Nincs gondom a smink nelküli énemmel sem, nem is sminkelek erősen. Ez részben hobbi is, magammal valo törődes és egy kis "tuning" (mint amikor felveszed a kedvenc magassarkúdat vagy a kedvenc csinos ruhadat ahhoz tudnám hasonlítani). Aki azért sminkel csak is kizárolag, hogy széppé varázsolja magat (eltüntessen magán minden tökeletlenseget, vonast), az általában maszkhatású, természetellenesebb sminket készít. Azonban ha valaki erős sminkben van nem 100%, hogy anélkül csúnya. Ha egy természetes sminkben látod szépnek az illetőt, akkor anélkül sem csúnya.
2020. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
91%
Nem. Van aki egyszerűen kiegészítőnek tekinti. Én teljesen vállalható vagyok smink nélkül de mégis használok, ugyanazért amiért a hajamat is festem: tetszik.
2020. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
nem. hanem azért, mert tetszik nekik. én egész jól nézek ki, de a kedvenc zöld árnyalatát csak akkor adja a szemem, ha kihúzom zölddel.
2020. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem, hanem mert ez a munkájuk. Mármint a sminkeseknek. Hogy másokat simnkeljenek. Ugye ezért sminkesek.

A KISMINKELT lányok azért sminkelnek, hogy szebbek legyenek. De ez nem jelenti azt, hogy alapból nem szépek. Csak még szebbek akarnak lenni az alapnál.

2020. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Sminkes akarok lenni, és smink nelkul vagyok lassan fel eve, de sminkel meg szebb vagyok es kiegeszit es szeretek sminkelni es imadok sminket vasarolni :D
2020. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
68%
Szerintem változó hogy ki miért sminkel. De egyáltalán nem azért sminkeli magát valaki mert csúnya. A sminkelés is egyfajta művészet, hobbi, önkifejezés.
2020. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!