Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha műszempillaépítő szeretnék...

Ha műszempillaépítő szeretnék lenni és szalonba akarok dolgozni vagy saját vállalkozást létrehozni milyen irányba induljak? Kell kozmetikus vagy szépségtanácsadói végzettség vagy elég egy sima tanfolyam? Ha az előbbi akkor hol kell jelentkeznem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Kozmetikus végzettség kell hozzá. Úgy tudom az új OKJ rendszer miatt a szépségtanacsadoi képzés megszűnt.
2021. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Így van, ahogy az egyes írja.

Kozmetikus végzettség kell, már csak szakképzési centrumokban lehet tanulni, szeptemberben indulnak a képzések, 2 éves az esti. Utána tudod legálisan csinálni a pillázást.

2021. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. febr. 17. 13:46
 4/7 A kérdező kommentje:
2es utannaneztem ennek a centrumnak és itt nem indítanak már képzéseket ez az okj volt egyébként nem? Ami ugye idén megszűnt. Ezért is érdeklődom itt mert itt mar nem inditanak csoportokat.
2021. febr. 17. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak iskolák ahol nappali vagy esti képzésen lehet tanulni.
2021. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen centrumnak néztél utána, de csak szakképzési centrumokban lehet tanulni szeptembertől. Lehet, hogy még nincsenek fent az infók az új tanévre, de itt kell keresni.

www.nive.hu

2021. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lett egy új tanfolyam a sminkes és szempillaépítő. Ez is simán elég hozzá!🙂
2022. júl. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!