Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Így ,hogy nem kell suliba...

Így ,hogy nem kell suliba menni aki eddig sminkelte magát oda, online oktatás alatt is sminkelitek magatokat? Ha igen mit használtok? Mennyire erősre csináljátok a sminket otthonra?

Figyelt kérdés
Én sminkelem magam itthonra is, szemhéjpudert és szempilla spirált használok meg néha pink ruzst vagy szájfényt.

2021. márc. 8. 07:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem sminkelek, de az egyébként sminkelő osztálytársaim mostanában nem szoktak online órákon. Sőt nagyon vicces amikor némelyikük zsíros madárfészek frizurával jelentkezik be.
2021. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Online órára igen, ugyanolyat, mint amikor megyek valahova. Alapozás, kontúr, highilighter, pirosító, tus, szemhéjpúder, valamint rúzs. Ha nincs online óra aznap akkor nem szoktam, vagy csak rúzst, mert kedvem van hozzá.
2021. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Én nem szoktam, csak ha be kell mennünk valamiért a suliba. De ha lenne online óra,ahol látszok, akkor kihuznam a szemem és egy kis spirál
2021. máj. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!