Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen markaju sminkeket...

Milyen markaju sminkeket hasznaltok csajok? Hasznaltok no name termekeket is?

Figyelt kérdés
amugy asz.spiralra, ruzs ra alapozora gondoltam. melyik a legdragabb smink eszkozod ??
2010. aug. 18. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hath en inkabb avonos cuccokat hasznalok.

-alapozo:avon ideal shade es calming effect

-puder:ideal shade es anew

-aztan hasznalom nyaron azokat a kis barnito golyocskakat:)

-szajfeny:avon plump pout szajfeny

-szemhelypuder:color trendes(nekem nagyon bevalt),aztan az a 4 szinu,loreal,p2,essence,oriflame

-szemceruza:ada(a legjobb)

-szempillaspiral:p2,oriflame

koromlakk:moyra,rimmel,jolly france,loreal stb....

2010. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pont most válaszoltam egy hasonló kérdésre, úgyhogy ide bemásolom azt. :)


Alapozót nem használok, helyette: Nivea Visage Young színezett hidratáló krém (de ezt csak ritkán használom)

Pirosító: Avon (a gyöngyös)

Szempillaspirál: Maybelline Colossal Volum Express (nekem nagyon bevált), Avon Supershock és Rimmel Sexy Curies

Szemhéjfestékek: Avon, Essence és Betly-ből rendeltek

Szemhéjtus: Avon

Szemceruza: Miss Sporty jelenleg, de visszatérek az Essence-re

Rúzsok, szájfények: Avon


No name termékeket nem igazán használok, ezek sem a világ legmárkásabb cuccai, de nekem beváltak, és nincs pénzem sokkal többet kiadni olyan termékekre, amit idővel úgyis cserélni kell (pl. szempillaspirál). A legdrágább egy 8 részes Avonos szemfesték paletta, 2000 Ft körül volt, mikor megrendeltem, illetve ugyanennyi volt a pirosítóm.


21/L

2010. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Legtöbbet talán szempillaspirálra költök, ezeket gyakran cserélem..legdrágább a chanel-em, de van 2 douglas márkájú, egy rimmel, clinique, és egy estée lauder most. Amit nagyon szerettem régen az a L'Oreal Lash Architect és a Max Factor Masterpiece.

Alapozót nem használok már, de van 2 max factor lasting performance-em. Szájfények: maybelline, dior, pupa, lovely, és van több essence. Szemhéjtus: essence. Szemceruza: NYC, manhattan, lovely. Szemhéjpúderek: Astor, NYC, MAC, manhattan. Pirosító: manhattan. Szemöldökceruza: Catrice. Nekem nagyjából ennyi.:)

2012. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!