Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok, milyen lesz...

Mit gondoltok, milyen lesz Ariana Grande következő parfümje? (2021)

Figyelt kérdés

Érdekelne, ti hogyan képzelitek el, idén milyen illatkompozícióval jön ki.

Lehet itt szó illatjegyekről, az üveg formájáról és színéről, illetve a névről.

Találgassunk együtt, ki mit képzel el az eddigi felhozatal után, aztán vagy összejön a tipp, vagy nem. 😄

Amit hozzátennék: NEM vagyok fan, zeneileg/emberileg nem fog meg, egyáltalán nem érdekel, viszont a neve alatt futó eddigi összes illat eléggé meglepett, mert hihetetlen jó illatuk van, a minőségük semmiképp sem utolsó.


Fogalmam sincs miért, de mintha olyan érzésem lenne, hogy visszatérnek a pomponos koncepcióhoz (ha nem is idén, pár év múlva biztosan, mint Britney a szintén gömbölyű Fantasy üvegcsékhez).

Tudom, hogy rengeteg kiskorú rajongója van, de szerintem a marketingesek vannak olyan kacérak, hogy simán piacra dobnának egy 34+35 nevű illatot.

Ennek az üvegét is pomponosra képzelem valami szexi, cukros gourmand de az eddigieknél még fűszeresebb beltartalommal. Ez alatt csokit értek, karamellt, intenzív fás jegyeket, friss fűszereket, zsályát, mentát és rózsaborsot, plusz rózsát és valami intenzív, gyümölcsös fejillatot, mint a sárgabarack és málna. Az üveg színe pedig barnás/drappos árnyalatba hajlik, ami a csokira reflektál.


A közelmúltban láttam egy képet, amit poénból szerkesztett valaki. Ennek Positions volt a neve, az üvege ugyanaz a Chanel-szerű forma, mint a 3 legújabbnak, de ez világoszöld volt. Erre rápillantva, felidézve magamban ez azt “elnökasszony” koncepciót, valami komolyabb, virágos, ámde meg így is édes illat, ami a jelenlegi trendeket lekövetve a Gucci Bloom-okra vagy az Armani My Way-re fog hasonlítani. Valami nektáros, jázminos, barack-, illetve cseresznyevirágos dolgot képzelnék el.



2021. ápr. 12. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Atyám de unatkozhatsz és cringe is vagy. Nem érdekelnek a 2000 fonrintos dm-es löttyöket.
2021. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Löttyök*
2021. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Latom mast se erdekel.
2021. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2000forintos lötty? Ariana parfümjei ,100milisek, majdnem 30ezerbe kerülnek, és nagyon jó illatuk van
2021. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi lesz a kövi, de őszintén, nem bánnám, ha többet nem csinálna, mert már nem marad pénzem 😂 megvan az összes, olyan jók. ❤️❤️
2021. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valami fűszeres, egyben édes illat lesz. Szexi illatra számítok, főleg a Positions album után 🥺♥️
2021. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egyébként a “Positions” névről - bár ez is csak egy feltevés - 2 db parfümre (egy duóra) is asszociálhatnék.

Az egyik egy szexiskedő édes, fűszeres, a másik pedig egy komolyabb, virágosabb (jázminos?) de szintén édes.

2021. máj. 17. 21:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Jól hangzik :)
2021. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ok
2021. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
A dalszövegeit, stílusát, érdeklődési körét elnézve valószínűleg ondó illatú.
2021. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!