Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen típusú sminklemosót...

Milyen típusú sminklemosót ajánlanátok egy olyan lányak, akinek vegyes bőrtípusa van (inkább zsírosnak mondanám, de semmiképpen nem száraz), és nem szokott erős sminket feltenni?

Figyelt kérdés

A normál arclemosáshoz gél állagú arclemosót használok.


A bőrtípusom miatt talán olajmentes sminklemosó nem kéne, de tej állagú sem biztos, hogy ajánlott (a Ph-érték miatt).

Sok arclemosóra rá van írva, hogy sminkeltávolításra is használható, így akár megmoshatnám egy ilyennel kétszer az arcom, de szerintem egy arclemosó nem távolítja el maradéktalanul a sminket.


2021. ápr. 20. 14:34
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Uriage habzó arclemosója nagyon jó, az Avonnak is van egy minden mentes habzója olcsón (meglepően szép összetevőkkel), most pedig a La Roche-Posay mikrohámlasztó géles lemosóját használom (felhabzik), ami direkt erre a bőrtípusra van.
2021. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezek nem kimondottan sminklemosók akkor? Én olyat szeretnék, amire az van ráírva, hogy sminklemosó (mert szerintem az arclemosó nem távolítja el maradéktalanul a sminket)
2021. ápr. 21. 21:56
 13/40 anonim ***** válasza:

Van az avonnak egy arctisztítója(!), ugyan nincs feltüntetve a nevében a sminklemosó szó, de volt olyan alkalom, hogy sminkeltem(nem használok alapozót), és tettem a kezemre is szemfestéket(tudom, semmi értelme, csak ott "kevertem a színeket"), és kísérletként azzal a termékkel mostam le a maradványokat.

Hab állagú termék, és elég jól lehozta a dolgokat, csak nem úgy kell használni, hogy felteszed az arcodra, és lemosod egyből, hanem alaposan átmosod vele az arcod.

Még nem is olyan drága, szóval egy próbát megérthetne.


erre gondolok:

[link]

2021. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

13: Én is erre a lemosóra gondoltam.

Kérdező, te meg el vagy tájolva, amiket ajánlottuk, miért ne szednék le a sminket?

2021. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van, de bennem az van, hogy ami elsősorban arclemosó (ez van ráírva), az nem annyira hatékony első lépésként sminklemosára.
2021. ápr. 22. 12:07
 16/40 A kérdező kommentje:
Ha egy ilyen hab állagút kétszer egymás után használnék, az biztosan elég lenne?
2021. ápr. 22. 12:09
 17/40 anonim ***** válasza:

16

Igen, lehet, hogy még sok is, mert lehet, hogy száríthat, de ez mindenkinél más. Meg hamarabb fogyna el.

2021. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ugye elolvastad a véleményeket arról a termékről, amit a 13-mas ajánlott?
2021. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Most olvasom a hozzászóásokat.

Valaki írta:

Esténként ezzel mosom le a napi koszt és a sminkem maradványait.



Nekem ez sem világos teljesen. A sminkmaradványok lemosása az nem ugyanaz mint a smink lemosása? Mármint a maradványok lemosása a második lépés, és első lépésként másik terméket kell használni? Vagy a sminkmaradnyok lemosása szinonima a sminklemosás szóra?


Bocsánat, kezdő vagyok a témában :)

2021. ápr. 22. 12:50
 20/40 anonim ***** válasza:
19: Nagyon túlbonyolítod, ne lovagolj lényegtelen dolgokon. Elég egy habzó arclemosó, ami le fogja szedni a sminkedet is, nyugi. Túltisztítani meg nem kell az arcodat.
2021. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!