Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen típusú sminklemosót...

Milyen típusú sminklemosót ajánlanátok egy olyan lányak, akinek vegyes bőrtípusa van (inkább zsírosnak mondanám, de semmiképpen nem száraz), és nem szokott erős sminket feltenni?

Figyelt kérdés

A normál arclemosáshoz gél állagú arclemosót használok.


A bőrtípusom miatt talán olajmentes sminklemosó nem kéne, de tej állagú sem biztos, hogy ajánlott (a Ph-érték miatt).

Sok arclemosóra rá van írva, hogy sminkeltávolításra is használható, így akár megmoshatnám egy ilyennel kétszer az arcom, de szerintem egy arclemosó nem távolítja el maradéktalanul a sminket.


2021. ápr. 20. 14:34
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Köszi, és ha valóban használnám a korábban említett olajos lemosót, akkor ugye az olajosat elsőnek, és az avonos habzót lehet másodiknak? És mindkettöt ugyanúgy, az ujjaimmal, vattakorong nélkül?
2021. ápr. 23. 13:41
 32/40 anonim ***** válasza:

Igen, vattakorong nélkül.

Bár hogyha elkezdesz használni olajosat, mindegy milyen márkájút, akkor nem feltétlenül kell ragaszkodnod az avonoshoz, ha nem akarsz.(ez nem lebeszélés, csak neked kell eldöntened, hogy mit akarsz igazán)

2021. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
viszont az olajos után mindenképp kell egy másik, hogy teljesen eltávolítsa az olajat a bőrödről
2021. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

És szerintetek melyik párosítás jobb ezek közül:

- normál olajos sminklemosó + szokásos géles arclemosóm

- normál olajos sminklemosó + avonos habzó lemosó

- olajos cleanser + szokásos géles arclemosóm

2021. ápr. 23. 18:52
 35/40 anonim ***** válasza:

34

3. (de mi a különbség a 3. és az 1. között?)

2021. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy a cleanser és a sninklemosó nem teljesen ugyanolyan jellegű.á, legalábbis én így tudom.
2021. ápr. 24. 07:54
 37/40 A kérdező kommentje:

Pl. egy ilyen rutin jó lenne?


- szemfestéklemosó

- micellás víz (vagy olajos lemosó)

- géles arclemosó

- tonik

- hidratáló krém


és ha jól értem, akkor semmiképpen nem ajánljátok a micellás víz vagy olajos lemosó helyett a normál sminklemosókat (pl. Garnier, amiket linkeltem)?

2021. ápr. 24. 11:24
 38/40 anonim ***** válasza:

37

-ha neked jó, akkor igen

-nem, nem ajánlanám

2021. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. A micellás vizet koronggal kell felvinni, az olajos lemosót viszont nem, és nekem furcsa, hogy az olajos lemosó hogy viszi le teljesen a szemsminket.
2021. ápr. 24. 21:18
 40/40 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy megint kérdezek:

[link]


Ez egy hidratáló krém, tehát nem konkrét fényvédő, de az van ráírva, hogy természetes fényvédő hatású. Az UV sugarakkal szemben védelmet nyújt.

Ennek használatakor ugye nem kell a double cleansing, hanem elég még a normál arclemosó gél, ugye? (Amit a többi krémem használata esetén szoktam.)

2021. máj. 19. 00:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!