Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nők! Viseltek fülbevalót...

Nők! Viseltek fülbevalót vagy fülpiercinget?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 10:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9-es!

Ráuntál? Lehet még lesz olyan időszak, amikor megint hordasz valamit.

2021. ápr. 30. 22:28
 12/17 anonim válasza:
100%
Nincs kifúrva a fülem, néha klipszet hordok.
2021. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12-es!

Miért nem lett kifúrva?

2021. máj. 2. 11:48
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egészen kiskorom, 3 éves korom óta hordok fülbevalót. Fémérzékeny vagyok, így kizárólag aranyat viselek el. Abból van 2-3,azokat szoktam cserélgetni, de úgy amblokk mindig van a fülemben.
2021. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
kábé féléves kilyukasztották a fülem, és azóta hordok, huzamosabb ideig sosem veszem ki. (illetve kétszer esett meg, egyyszer kiskoromban begyulladt, egyszer meg elhagytam a párnak a felét, és nem akartam másikat betetetni, ezért kábé egy évig cserélgettem, hogy a maradék mikor éppen melyik fülemben van benne xd)
2021. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Magam fúrtam ki, egy ideig szuper volt, de besuárzás miatt lekerültek az ékszerek, aztán azóta valahogy megszoktam nélkülük.
2021. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az adott ruhámhoz és a napomhoz választom az ékszereimet.

Az összes fülbevalóm lógós fazonú, a legtöbb elég nagy méretű.

Szívesen viselem őket, szépen feldobnak bármilyen egyszerű szerelést.

Viszont ha csak otthon vagyok, vagy előre tudom, hogy rohanós napom lesz, vagy egy díszesebb ruhát viselve már giccses lenne, nem teszek semmit a fülembe.

Most, a maszkos szezon ideje alatt utcán nem is volt rajtam fülbevaló egyáltalán. Csak online órákon, amikor valahogy ki kell nézni.

2021. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!