Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan lány aki smink...

Van olyan lány aki smink nélkül szebbnek látja magát? Légyszi kort is írjatok

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hajam rendben van, akkor smink nélkül is jól érzem magam. =) 19
2010. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

én sosem sminkelem magam,mert

1.semmi értelme

2.szerintem nagyon csunyák a sminkes lányok,de mértékkel szép lehet(szempillaspirál,szájfény)

3.a természetesség a legszebb


15/N

2010. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt szokták mondani, smink nélkül fiatalabbnak látszom, de szebbnek. bár csak minimális sminket használok, szempillaspirált meg max kihúzom a szemem alját. de ennyi. én nem tartom magam csúnyának, de olyan különlegesnek sem. pedig voltam arc modell is, ott tudtak velem dolgozni, mert szerették az arcomat. úgyhogy hülyeség mindig sminkelnie magát egy nőnek, bár a lényeg, hogy jól érezze magát a bőrében. 27/N
2010. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm.

én is csak nagyon ritkán sminkelem magam,de akkor is csak szempilla spirál,és max púder.

2010. aug. 25. 09:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
en nem,hogy szebbnek latom magam,de jobban erzem magam smink nelkul,mivel ugy erzem,hogy a sok smink eltakarja az igazi arcomat,mintha valami maszk lenne rajtam.kimondottan zavaro.
2010. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
sosem sminkelem magam és mégis szép vagyok, legalábbis annak érzem magam. tágporosú mitesszeres a bőröm de nem zavar mert kb csak akkor látni ha belemásznak az arcomban és a világért sem kenném le, mert nézd meg a francia színésznőket hogy elöregíti a sok smink, szeretném ha a bőröm sokáig ránctalan lenne és ehhez az kell hogy ne sminkeljek, sminkelve idegennek érzem magam (fullsmink)ápolom és kész, persze más egy buli vagy esküvő. smink nélkül is nagyon bejövök a pasiknak úgyhogy minek sminkeljek, az aki szép az reggel is szép...
2010. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is szebbnek érzem magam smink nélkül. Így sokkal természetesebb és a sok smink a bőrnek sem tesz jót..pl amikor sminekelek mégis néha akkor tiszta pattanásos leszek meg zsíros lesz a bőröm

Szóval smink élkül jobb

2010. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
én minden lányt szebbnek látok smink nélkül, najó, a többséget 14/F
2010. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 25. 10:54
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én sminkelem magam,de csak spirrál,alapozó,labello..azért se jó mert elkenődik,víznél elmosódik,nehész lemosni,...
2010. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!