Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lebarnult bőr + zöldes szemhez...

Lebarnult bőr + zöldes szemhez milyen szemhéjszín ajánlott?

Figyelt kérdés

Már most elég szépen le vagyok barnulva, bár télen sem veszítettem sokat a tavaly nyári színemből.

A szemem zöld, de nem túl élénk.

Alapvetően nem szoktam sminkelni magam, csak alkalmi szinten, de eddig az is csak egy alapozó és szempillaspirál volt. Most viszont lesz két esemény (bankett és ballagás), ahova szeretnék egy kicsit többet, de nem szeretném kirívóra. Meg persze, biztos vannak olyan színek amik ehhez a kombinációhoz jók, meg olyanok is, amik nem ajánlottak.

Próbáltam ráguglizni, de ahány oldal annyi félét írnak. Ráadásul ugye ez a kombináció nem is túl gyakori (a zöld szem alapból nem, hát még kreolos bőrrel).

Ja, és fogszabályozós vagyok, jelenleg sötétlila gumik vannak rajta, amik csak erős fényben látszanak lilának, amúgy inkább feketés. Ballagásra ez meg fog változni, valószínűleg ott közép-lila lesz a színe (lila volt az osztály színe).

Valaki aki jártas a témában, segítsen légyszi, hogy ezek alapján milyen szemhéjszínt érdemes használnom.



2021. jún. 13. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Barna vagy szurke vagy zold szerinten
2021. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én simán eltudok képzelni egy pasztel levendulás árnyalatot is. :)
2021. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!