Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, hogy szoktatok parfümö...

Lányok, hogy szoktatok parfümöt használni?

Figyelt kérdés

Én szinte sosem használtam még de szeretnék majd.

De nem tudom hogy kéne, mert ugye én dezodort szoktam és a dezodor illatával a parfüm nem szokott sok lenni? Meg nem kavarodnak az illatok?

Hova szoktatok fújni?

Sokszor bárhol vagyok mindig olyan illatos parfümöket érzek és sosem tudom kideríteni milyen illatok lehetnek de nagyon tetszenek egyesek illatai.

Milyen parfümöt használtok?

Olyan parfümöt szeretnék ami nem annyira édes, nem is nagymamis púderes illatú, hanem az az igazán nőies és kellemes ha az ember elmegy mellette.

Tudnátok ilyesmit ajánlani?



2021. jún. 22. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért illatmentes dezodort használok, hogy ne legyen keveredés...


Nekem inkább a citrusos, "friss" illatok jönnek be - de ez tényleg egyéni dolog.

Menj el néha egy drogériába, és próbálj ki egy-egy parfümöt. Aztán ha két óra múlva is tetszik az illat, akkor jó lesz... UGyanis frissen ráfújva egészen más az illathatás, mint a saját bőrödön.

2021. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

lemaradt: most ezt a kettőt használom:

[link]


[link]

2021. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én azt használom ami épp meg tetszik. És nem szokott keverdni a deoval mert azoknak általában hamar elillan az illata. Meg a parfümöt nem a hónod alá fújod.
2021. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.nyilván nem nem is így értettem..
2021. jún. 22. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Hiába van a dezodornak is egy kevéske illata az elején, egyáltalán nem számottevő, mert hamar elillan.

Különféle erősségű parfümjeim vannak, és ezt figyelembe veszem használat közben.

A (Victoria’s Secret) testpermetekkel és a “lakosságibb”, Douglas/drogéria üzletekben is fellelhető EDP illatokkal telefújom az egész testemet, még a ruháimra is fújok, mert szeretem, ha egész nap jó illatom van és körülleng, érzem, ahogy megcsap, bármerre megyek.

A bitangerős niche illatokból viszont elég 1-2 fújás csuklóra és max. 1-2 ruhára, mert ezek tényleg nagyon tömények.


Egyébként hatalmas rajongója vagyok az édeskés, ugyanakkor szexi illatoknak. Több árkategóriában is vannak kedvenceim, hiszem, hogy az olcsóbbak között is rengeteg van, ami meglepően jól teljesít.


Néhány hatalmas kedvenc:

Amouage - Blossom Love

Montale - Sensual Instinct

Calvin Klein - Eternity Flame

Ariana Grande - Ari

Ariana Grande - Moonlight

Britney Spears - Midnight Fantasy

Victoria’s Secret - Bare Vanilla testpermet

2021. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

én is használom mindkettőt, a dezodor illata kb 2 perc után elillan, nem is érzem

parfümöt fújd a halántékod tájékára, úgy tartósabb lesz:)

2021. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Illatmentes dezodort használok.Parfümből pedig mikor milyet használok.Általában Avonost,Play Boy parfümöt használok.
2021. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Illatmentes dezodort használok. Mostani kedvenc parfümjeim:

Givenchy-L'interdit

Van Cleef&Arpels-Orchideé Vanille

Dolce&Gabbana-Dolce garden

2021. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Miért kell lepontozni mindenkit? Csak azért, mert nem Avonos parfümöt használnak?
2021. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!