Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Máshol is előre meg kell...

Máshol is előre meg kell mondani a körmösnél milyen körmöt akarsz?

Figyelt kérdés

Eddig az volt, hogy előre mondjuk meg ha valami díszt akarunk( glitter, kő)

Erre ír, hogy nem e lenne jó ha erősített géllakk helyett csak sima géllakkot csinálna mert utánam még jönnének 3-an. Egyre inkább futószalag típusú a szolgáltatás úgy hogy 5 éve odajárok lassan amióta elkezdte a körmözèst.


2021. jún. 29. 11:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
"Bocsi, nem jó. Ha nincs időd, akkor megyek máshová"
2021. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt ez, pár db követ mindig lehetett kérni. Múltkor is szerettem volna, hogy mégse egyszínű legyen az egész, de nem lehetett mert sietni kellett.

De ha máshol is így van akkor elnézést a kérdésért. Csak ezt előtte sem tapasztaltam sehol, hogy pontosan meg kelljen tudni mondani 3 héttel előre.

2021. jún. 29. 11:41
 3/19 anonim ***** válasza:
8%
Nem járok körmöshoz, ilyen egyszerű.
2021. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem is azokhoz szólt a kérdés akik nem járnak.
2021. jún. 29. 11:43
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Ha követ akarsz, és van ilyen szolgáltatás, akkor kapd is meg a kövedet. Nem is egy órákig tartó procedúráról beszélünk.


Csak azért, mert utánad még jönnek... hát, basszus. Intézze jobban az időpontjait. Te előre szóltál, hogy kérsz követ, pont hogy tudja intézni az idejét.


Én a helyedben máshová mennék.

2021. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj másikhoz! Ha az de jó akkor megint mások és így tovább
2021. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
1 óra 10 percet vagyok ott. Amivel nincs is gond, csak ahogy az idő csökken a szolgáltatás is romlik. Régebben pl.a korom felszíne is szebb volt. Most olyan hullámos, mint a Balaton. Az előző kormost ezért cseréltem le. Itt szépet kaptam..egy ideig.
2021. jún. 29. 11:51
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, látod! Ha rossz, akkor rossz, el kell engedni.
2021. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Persze jönnek utánam én azt megértem, de ha én 3 hónapra előre lefoglalom az időpontjaim akkor az utánam levőt miért nem tudja annak tudatában beírni, hogy én erősített géllakot kértem és nem simát? És akkor úgy ír rám, hogy tudom hogy úgy írtalak be, hogy ez meg az lesz, de jönnék utánad és csak sima géllakot tudok. Sima meg nekem nem kell mert a munkában 2 nap alatt lepattog.
2021. jún. 29. 11:52
 10/19 A kérdező kommentje:
Én pont fordítva gondolom, de nem vagyunk egyformák. Mellesleg nem 10 centis körmöm van, hanem épphogy túllóg az ujjamon.
2021. jún. 29. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!