Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használtatok már Artistry...

Használtatok már Artistry (pasik: Tolsom) kozmetikumokat?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?
2008. dec. 9. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, bár sajnos nem volt alkalmam sok Artistryt kipróbálni, a Tolsomról meg nem tudok nyilatkozni, mivel nő vagyok. A Napi arcápoló szettet zsíros bőrre, a pattanás elleni zselét és a sminklemosót használom, ja és a zsírszabályozó alapozót. Talán elsőre drágának tűnnek a termékek, de az arcápoló szettet már egy éve használom és még mindig több mint a fele megvan. A sminklemosónak csak azért hiányzik a fele, mert az egész társulat azzal mossa le magáról a teljes pofasminket (macskák). A zsírszabályozó alapozó meg olyan tökéletesen fed, hogy észre se veszik, hogy rajtam van, csak megállapítják, hogy mintha kevesebb lenne rajtam a pattanás :D amúgy meg tényleg kevesebb amióta a napi arcápoló szettet használom :)
2008. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nos, bevallom, nekem is az arcápoló szerek váltak be Artistyből. A szempillaspirál nagyon hamar beszáradt, és nem is volt látványos eredménye. A sminklemosó szuper, és tényleg sokáig elég (meg amit nagyon szeretek benne, hogy nem csípi a szemet) Jó a Spa termékcsaládja is, de abból a testápoló kicsit ragad a bőrön (de lehet, hogy bőrtipustól is függ), de az illata nagyon kellemes.
2008. dec. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hali: első vagyok

a pattanás elleni zselét kihagytam: tehát az ugyan nem tünteti el gyorsabban a pattanásokat mint pl Bachtobran (vagymi, ilyen gyógyszertári pattanás elleni kenőcs) viszont nem ragad úgy mint az, hanem hamarabb felszívódik


nekem van egy ismerősöm aki használ spa-t meg kozmetikumokat, egyikre se panaszkodott


max annyi jut eszembe (ugyanis minden egyes terméket külön meg kell tanulni használni):

- spa-ból kenj fel kevesebbet

- a spirál tubust meg jól zárd be

2008. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

nekem csak artistrysés eddie funkhauseres sminkcuccaim vannak, régebben voltak avonosok is meg stb. de sztem azok semmire nemjók. igeaz, hogy olcsóbbak, de a minőségül fele annyira nemjó, és sokkal gyorsabban elfogynak.

apukám használja a tolsomos termékeket is, neki nagyon bejötte.

2009. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Artistry termékek milyen árban vannak? és hol lehet hozzájutni?
2010. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előttem szóló!

Hogyha írsz privit, nagyon szívesen küldök neked bővebb infót ezekkel kapcsolatban!:)

2010. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MotorosRoy válasza:
100%

Szia. Én forgalmazom az Amway termékeket és persze használom is! Igaz kissé elfogult vagyok ezekkel a termékekkel kapcsolatban,de sosem ferdítem el a dolgokat! Nekem csak jó tapasztalataim vannak.Épp most akarok venni parfümöt magamnak,eddig Tolsomot használtam (nekem tetszett),most kipróbálom az Oportunetet is.

Ha az Amway termékekkel kapcsolatban bármilyen kérdésed akad,bármiben szívesen segítek.

2010. dec. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hali!

A kérdés nem friss, de azért gondoltam énis válaszolok. Férfi vagyok, és Tolsom szettet használok (arctej, tisztító, bőrsimító, borotválkozó gél stb...), és mindenkinek csak ajánlani tudom. Aki megteheti, és képes rá, h ezeket a termékeket megvegye, mégha drágának is látszik, sokkal jobb, sokkal tartósabb, és sokkal kevesebb károsabb vegyszert tartalmaz, mint bármelyik tv-ben reklámozott sz.r. A borotvagéljét lassan másfél éve használom, heti 2-3 alkalommal, és még mindig van benne. Egyszerűen fantasztikus termékei vannak az Amwaynek, tehát nemszabad kihagyni!!!

2011. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

TOLSOM-ot használok, tisztítót, tonikot, arctejet, borotválkozógélt és egész kiváló. Ráadásul baromi sokáig elég.


A gilette gagyi hányadék hozzá képest.

2012. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ugyan már nem friss a kérdés,de hátha rajtam kívül más is idetéved :) én is felhasználó és forgalmazó is vagyok egyben, mert nagyon megszerettem a termékeket, és tiszta szívből tudom ajánlani mindenkinek. mivel személyre szabottan a bőrnek megfelelő termékeket tudnak tanácsolni mindenkinek.
2015. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!